140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vahekokkuvõte – nädal 1


Esimene nädal on nüüd selja taga! Endalegi üllatuseks avastasin, et olin kava jälgima hakanud reedel, mis minu varasemas elus ei oleks tulnud kõne allagi 🙂 Kaalu hakkasin alati ikka langetama kas esmaspäeval või ideaalis kuu esimese kuupäeva esmaspäeval (ja me kõik teame kui paljud kuud esmaspäevaga alvavad). Ja tuleb välja, et nädal tagasi said minu vabandused kõik täiesti otsa. Ja tore on! Sest olen selle nädalaga ennast kolm kilo kergemaks söönud. Suur osa sellest läks kindlasti lapsele ja täna öösel teda toites tuli pähe mõte kuidas tema ongi ju minu rasvaimu protseduur. Kogu see hulk hoolega kogutud ja säilitatud rasva muundub nüüd imekombel rinnapiimaks ja imik lihtsalt tõmbab selle mõnuga välja ja kosub ja kasvab kenasti. Täielik vahukooredieet 🙂 Ja mis kõige lahedam, mõlemad oleme väga rahul. Joon kordades rohkem kui varem ja nüüd joon ka öösiti, nagu lapse sündides, kui keha alles õppis piima tootma. Ja isegi öine imetamine pole enam väsitav, sest no nii suur rõõm on, et laps mind kaalu langetamise juures sedasi aitab 🙂 Piima kadumist ma ei pelga, sest tean ise päris mitut alakaalulist naist, kes väga edukalt imetavad ja ma olen täitsa seda meelt, et loodus on meid sedasi sättinud, et on, mis on, aga laps saab igal juhul söönuks. Ja kui ma nüüd oma rajal püsin ja tõesti juulikuuks oma ideaalkaalu saavutan, nagu targad tabelid väidavad, siis ei lähe ju ka toidukogused väga väikesteks, sest aastaseks saab meie pisike inimene alles augusti lõpus. Ja hetkel on plaan ikkagi selle ajani lapsele rinnapiima pakkuda. 

Laias laastus olen jätkuvalt vaimustuses, et midagi nii geniaalset on välja mõeldud! Super töö, Fitlap ee tiim! Juba ainuüksi see, et keegi on võtnud vaevaks minu eest välja mõelda ja kokku panna nädala menüü ja siis veel ostunimekirja ka valmis visanud ja ma ei peagi suurt midagi muud tegema kui toiduained koju tooma ja süüa tegema ja nautima. Noh, nautimise osa käib hetkel jube kiirelt aga lastel on kombeks kibekiirelt suureks kasvada ja siis me istume tund aega õhtusöögilauas ja oleme tänulikud oma terve ja toreda pere eest 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78877 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom