Vahekokkuvõte – nädal 1

Esimene nädal on nüüd selja taga! Endalegi üllatuseks avastasin, et olin kava jälgima hakanud reedel, mis minu varasemas elus ei oleks tulnud kõne allagi 🙂 Kaalu hakkasin alati ikka langetama kas esmaspäeval või ideaalis kuu esimese kuupäeva esmaspäeval (ja me kõik teame kui paljud kuud esmaspäevaga alvavad). Ja tuleb välja, et nädal tagasi said minu vabandused kõik täiesti otsa. Ja tore on! Sest olen selle nädalaga ennast kolm kilo kergemaks söönud. Suur osa sellest läks kindlasti lapsele ja täna öösel teda toites tuli pähe mõte kuidas tema ongi ju minu rasvaimu protseduur. Kogu see hulk hoolega kogutud ja säilitatud rasva muundub nüüd imekombel rinnapiimaks ja imik lihtsalt tõmbab selle mõnuga välja ja kosub ja kasvab kenasti. Täielik vahukooredieet 🙂 Ja mis kõige lahedam, mõlemad oleme väga rahul. Joon kordades rohkem kui varem ja nüüd joon ka öösiti, nagu lapse sündides, kui keha alles õppis piima tootma. Ja isegi öine imetamine pole enam väsitav, sest no nii suur rõõm on, et laps mind kaalu langetamise juures sedasi aitab 🙂 Piima kadumist ma ei pelga, sest tean ise päris mitut alakaalulist naist, kes väga edukalt imetavad ja ma olen täitsa seda meelt, et loodus on meid sedasi sättinud, et on, mis on, aga laps saab igal juhul söönuks. Ja kui ma nüüd oma rajal püsin ja tõesti juulikuuks oma ideaalkaalu saavutan, nagu targad tabelid väidavad, siis ei lähe ju ka toidukogused väga väikesteks, sest aastaseks saab meie pisike inimene alles augusti lõpus. Ja hetkel on plaan ikkagi selle ajani lapsele rinnapiima pakkuda. 

Laias laastus olen jätkuvalt vaimustuses, et midagi nii geniaalset on välja mõeldud! Super töö, Fitlap ee tiim! Juba ainuüksi see, et keegi on võtnud vaevaks minu eest välja mõelda ja kokku panna nädala menüü ja siis veel ostunimekirja ka valmis visanud ja ma ei peagi suurt midagi muud tegema kui toiduained koju tooma ja süüa tegema ja nautima. Noh, nautimise osa käib hetkel jube kiirelt aga lastel on kombeks kibekiirelt suureks kasvada ja siis me istume tund aega õhtusöögilauas ja oleme tänulikud oma terve ja toreda pere eest 🙂


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse