140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Täitsa haige värk…


Just täpselt nii haige värk ongi! Algas kõik sellest, et meie põnn läks terveks päevaks mammale-papale külla ja keset päeva mõtlesime, et ehk saaksime ta sinna ka ööd veetma jätta. Plaan sobis kõigile ja kuna mul oli vaid beebi, kellega aega veeta, panin ta kärusse ja läksin õue jalutama. Jalutamisest muidugi suurt midagi välja ei tulnud, sest Tallinna tänavad olid täitsa üle mõistuse libedad. Hetkeks mõtlesin, et oleks võinud oma imetabased naelikutega jalatsitallad kaasa võtta aga ka see poleks aidanud. Sest tänavatel oli mõnes kohas kiilasjää, mõnes kohas paksem jääkord ja mõnes kohas puhas asfalt. Ja kuna naelikud on asfaldil libedad, siis polekski neist tolku olnud. Kulgesin siis pooleldi liueldes meheõe juurde kohvi jooma ja tundsin ennast erakordselt hästi. Esimese hooga plaanisime õhtul sünnipäevale minna, sest ainult imikuga oli see imelihtsalt teostatav. Küll aga jäid kõik plaanid katki, sest mul oli esialgu veidi imelik olla, mille panin tühja kõhu arvele, sest õhtusöök oli tund aega hiljem ning seejärel hakkas täitsa ebareaalselt külm ja pugesin siis kuuma vanni, et kondid üles soojendada kuid kraadiklaas näitas mõni aeg hiljem numbreid 37.5 ja aina hullemaks läks 🙁 Meie põnnivaba õhtu, mida oleme tükk aega oodanud kulges siis selliselt, et mina valutasin pead ja mees toimetas imikuga. Ei mingit kaissupugemist ega mõnulemist! Öö oli ka suht jube, sest silmi kinni ei saanud. Kodus olev meespere nohises kõrval ja mina püüdsin kuidagi silmade valust ja kõrvade kohinast mitte välja teha. Lisaks arvas imik, et just täna on see öö, mis on mõistlik rinna otsas veeta ja kui viimaks valgeks läks, olin ma täiesti kange ja omadega läbi ja tohutult õnnelik, et öö otsa sai. Imik oli aga nii armas, et magas hommikul paremini ning põõnasime pea kella kaheni, mina kaasa arvatud. Terve öö lohutasin ennast sellega, et pole hullu, kui magada ei saa, rinnapiim hoiab lapse tervena ja las ta siis maiustab <3

Hommikul näitas kaal numbreid 91.1 (kadu 600 grammi) ja sõin keedetud mune ja banaani. Siis läks süda pahaks ja õhtul proovin pisut smuutit juua aga arvan, et söömine hetkel nii oluline ei olegi. Joon liitrite viisi vett ja loodan haiguse kiirelt seest välja loputada. Kraadiklaas näitab numbreid 39…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78878 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom