140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Taevalik šokolaadikook, mis maitseb tõesti taevalikult aga välja tuli vedel :P


Eilse sõbrapäeva puhul mõtlesin siis ka viimaks kooku küpsetada. Võtsin ette taevaliku šokolaadikoogi retsepti ja korrutasin kahega enda, mehe ja lapse portsud. Plaanisin teha patuka ja poole portsjoni asemel õhtul terve koogitükk nahka pista 🙂 Koogi valmistamine lükkus edasi päris hilisesse aega, sest imik soovis päeval süles olla ja põngerjas müttas ka erilise innuga ringi ja küpsetamisest seega midagi välja ei tulnud. Kui mees koju jõudis, hakkasin toimetama ja kõrval kriiskava põnni kiuste sain ühel hetkel koogi ikka ahju. Taina kogus oli üle kilo ja juba rõõmustasin, et midagi nii maitsvat taas süüa saan. Proovisin ka tainast maitsta ja oleksin hea meelega juba selle nahka pistnud 🙂 Küpsetasin kooki 25 minutit ja võtsin siis välja jahtuma. Kook tundus seest toores olevat aga kuna retseptis oli kirjas, et nii ongi ja muretseda pole vaja, sest külmikus taheneb kõik ära, jätsin koogi lauale jahtuma. Mõnulesime pool tundi põnniga vannis ja lootsin, et selle aja peale on kook juba sellise temperatuuri saavutanud, et saan selle külmikusse pista. Kuna põnn ei suutnud ära oodata koogi täielikku jahtumist, võtsin ühel hetkel koogi välja ja lõikasin lahti. Sisu valgus igatahes laiali tagasi ja taldrikule jõudis pigem soe puding kui külm kook 😛 Aga maitse oli sellest hoolimata võrratu ja sõime nii mina kui mees kui põnn ja ka külla tulnud sõber. Pistsime pintslisse pool kooki ja seega ei olnud minu patukas ka terve portsjon vaid midagi poole ja terve vahepealset. Mees kinkis veel karbitäie maasikaid, mis olidki magusad ja millest ma ka siis paar tükki ikka ära sõin. Ülejäänu rändas põnni kõhtu, sest teda lihtsalt polnud võimalik mitte millegi muuga ära osta. Ja kõige selle tulemusena oli homikul kaalul 700 grammi suurem number kui eelmisel päeval. Õnneks see mind enam rivist välja ei löö, sest see ongi normaalne, et kaal aegajalt kõigub ja ma siiski pean arvestama ka sellega, et imetamise ajal töötab keha niikuinii kuidagi kummaliselt ja kuna laps peab oma osa kätte saama, siis minu keha kindlasti tegeleb esmajärjekorras sellega ja siis on vaikselt tänulik, et ma teda kuidagi üle ei koorma meeletute söömasööstudega 🙂 Ja koogi juures meeldis mulle kõige rohkem see, et pärast selle ära söömist oli meel hea, kõht täis ja ei mingit raskustunnet 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78881 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom