136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Õhtune ülesöömine ehk proovin täna natuke teistmoodi oma toidukordi jaotada


Kuna viimasel ajal on mul täielik ikaldus hilisõhtuste söömistega – söön lihtsalt üle – siis mõtlesin täna natuke teistsugust lähenemist proovida. Hommikuti mul kõht eriliselt tühi ei olegi. Õigemini pole üldse tühi ja seega tundub hommikusöögi söömine juba täieliku raiskamisena. Õhtuti võiks aga kõik maailma asjad ära süüa ja kuna ma ikka väga kavast mööda panna ka ei taha, siis luban endale pähkleid (mida mul ilmselgelt on kodus liiga palju) ja mõne puuvilja. Küll aga ma ei kaalu ega mõõda ja sedasi tundub, et ah, võtan viis pähklit veel, täielikult normaalse käitumisena. Tulemuseks siis vaikne kaalutõus ja kui täna juba 84,2 kg kaalult vastu vaatas, siis see tegi juba tigedaks küll. Niisiis tegin täna nii, et kaalusin endale hommikusöögiks välja hoopis hilisõhtuse koguse retseptist Keefir ja mandlid. Keefiri asendasin piimaks, mida kohvile peale kallan terve päeva jooksul ja pähklid nosisin niisama ära kuni lastele hommikusööki tegin. Õnneks käis eile mul viiuliõpetaja külas ja sain paar lugu juurde, mida endasi harjutada, ja nii ma siis terve hommikupooliku viiulit mängisin kuni lapsed köögis sõid ja joonistasid ja plastiliiniga voolisid. Igati mõnus oli! Ja kui osvald oli lõunaunne läinud valmistasin endale mõnusa lõunasöögi ja sõin selle rahulikult ära. Nüüd on mul veel õhtusöök alles ja ka hiliseks eineks saan terve portsu midagi valida. Lisaks proovin ka varianti, et enne uinumist ei söö. Äkki seetõttu polegi mul hommikuti kõht tühi, et õhtul enne magama minekut kõvasti söön. Uni on ka täielik jama. Uni on muidu igati olemas aga kuna lapsed jalutavad öösiti meie voodisse või siis ärkavad oma voodis üles siis ma paar-kolm korda öö jooksul kolingi oma voodist laste juurde ja tagasi ja jälle laste juurde ja mingisugust mõnusat magamist küll ei toimu. Lisaks ajab see öine pendeldamine mind täiesti kurjaks, sest kui lapsed on juba kohe nelja-aastane ja pooleteisene siis ma julgen juba eeldada, et võiksin öö läbi rahulikult magada saada. Aga tegelikkuses on olukord isegi kuus korda hullem kui aasta tagasi kui Osvald veel öösiti süüa soovis. Samuti paar-kolm korda öö jooksul aga siis see käis asja juurde – imikud söövadki öösel ka ja mul ükski närv ei liikunud seepärast. Nüüd aga olen valmis juba nad kasvõi kappi kinni panema, kui ainult magada saaks. Päris elus ma neid muidugi kuidagi ellimineerima ei hakkaks aga no tunne on küll selline. Ja sellega hakkama saamine nõuab kordades suuremat meelekindlust kui see, mida minul hetkel võimalik endale lubada on.  Ja siis kaalutõus ka siia juurde ja ongi superõudus kohal. Täna on siis plaan kell kuus süüa õhtusöök ja kell kaheksa hiline söök (mul pole probleemi päevaseid toidukordade vahesid pikana hoida aga õhtul kindlasti mitte) ja siis koos lastega kell 21 voodisse ja loodan kell 22 juba ise ka magada. Nii tahan selle asja korda nüüd saada! Jõudu meile kõigile!
 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
75437 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva