Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ma ainult korraks kirjutan ehk kuidas ma seekord blogimise võistlusel ei osale

Hei!

Ma kadunud ei ole, lihtsalt maal suvitamas ja kuna siia ma põhimõtteliselt pole nõus arvutit kaasa vedama siis seepärast on ka minu postitused olematuks muutunud. Nagu ka kavas püsimine, sest juba jaanipäevast olen endale süümepiinadeta kavapuhkust lubanud ja täna hommikul otsustasin vahelduseks kaalule astuda. Tulemus oli 80,6 kg (+3,5 kg kahe kuuga) ja see number oli just see, mis mind rõõmsalt kavasse tagasi juhatas 🙂 Olin suve hakul oma eesmärgist, 75 kg ca 1,5 kaugusel ja no viiekas on veel igati tehtav, ehk siis viimane aeg on supertubli edasi olla ja see eesmärk ka saavutada. 

Hommikusöök oli tehtav, sest kodus leidus sepikut, kanasinki, mune, võid, apelsini ja kurki minu superlemmiku – omlett seemneleivaga – tarbeks. Lõunasöök oli mõnus katsumus, sest absoluutselt mitte mingisugust vabavara enam ei leidunud ja et ikka kavas püsida, tegin valmis kahe juustu pasta, kasutades selleks täisteramakarone, 24% juustu (Sõbra juust, mida kodus oli, sattus kogemata just see sobiv olema), ja 20% toidukoort. Taldrik nägi väga nukker välja ja sedasi pole ealeski võimalik end saledaks süüa, sest esiteks on kogus imeväike ja no superigav ja tüütu ja mage näeb välja ka. Seepärast sõitsime lastega linna, 35 km kaugusele, et ilusat toitu koju hankida. Mainin veel, et meie põllupidamisest ja kasvuhoonemajandusest ei tulnud midagi välja ja ainsad koduaias kasvavad viljad on punased sõstrad. Seega, autosõit oli mõnus, sest pisikesed põnnid magasid ja ma sain ihuüksi poes ära käia kuni suur vend neid valvas (y)

Tulemuseks imeilus ja maitsev õhtueine retseptist hakk-kotletid kartulipüreega, millest minul õnnestus valmistada koorene ühepajatoit kanakintsuliha, lillkapsa, kartuli, suvikõrvitsa ja hernestega. Maitses meeletult hästi ja no kõht sai ka ikka ääreni täis 🙂 Praegu pikutan laste vahel ja ootan kuni Valter ka lõplikult uinub, et siis minna ja proovida ära Tere väherasvane keefir ja ära süüa pool apelsini, mis hommikust üle jäi. 

Blogi võistlusest ma seekord suure innuga osa ei võta, sest ma hetkel olen juba nende kaudu auhindu võitnud lausa kahel korral (suur kummardus ja tänu minu lugejatele!) lisaks pole ma eriti eeskujulikult ka kavas püsinud ja no telefonis on ikka superjube blogi pidada 🙂 Sügisest olen kindlasti tagasi ka aktiivsete kirjutajate reas, sest teemasid, millest rääkida, ikka jagub 😉

Olge mõnusad ja nautige suve ja varsti jutustame jälle <3

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse