136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ma ainult korraks kirjutan ehk kuidas ma seekord blogimise võistlusel ei osale


Hei!

Ma kadunud ei ole, lihtsalt maal suvitamas ja kuna siia ma põhimõtteliselt pole nõus arvutit kaasa vedama siis seepärast on ka minu postitused olematuks muutunud. Nagu ka kavas püsimine, sest juba jaanipäevast olen endale süümepiinadeta kavapuhkust lubanud ja täna hommikul otsustasin vahelduseks kaalule astuda. Tulemus oli 80,6 kg (+3,5 kg kahe kuuga) ja see number oli just see, mis mind rõõmsalt kavasse tagasi juhatas 🙂 Olin suve hakul oma eesmärgist, 75 kg ca 1,5 kaugusel ja no viiekas on veel igati tehtav, ehk siis viimane aeg on supertubli edasi olla ja see eesmärk ka saavutada. 

Hommikusöök oli tehtav, sest kodus leidus sepikut, kanasinki, mune, võid, apelsini ja kurki minu superlemmiku – omlett seemneleivaga – tarbeks. Lõunasöök oli mõnus katsumus, sest absoluutselt mitte mingisugust vabavara enam ei leidunud ja et ikka kavas püsida, tegin valmis kahe juustu pasta, kasutades selleks täisteramakarone, 24% juustu (Sõbra juust, mida kodus oli, sattus kogemata just see sobiv olema), ja 20% toidukoort. Taldrik nägi väga nukker välja ja sedasi pole ealeski võimalik end saledaks süüa, sest esiteks on kogus imeväike ja no superigav ja tüütu ja mage näeb välja ka. Seepärast sõitsime lastega linna, 35 km kaugusele, et ilusat toitu koju hankida. Mainin veel, et meie põllupidamisest ja kasvuhoonemajandusest ei tulnud midagi välja ja ainsad koduaias kasvavad viljad on punased sõstrad. Seega, autosõit oli mõnus, sest pisikesed põnnid magasid ja ma sain ihuüksi poes ära käia kuni suur vend neid valvas (y)

Tulemuseks imeilus ja maitsev õhtueine retseptist hakk-kotletid kartulipüreega, millest minul õnnestus valmistada koorene ühepajatoit kanakintsuliha, lillkapsa, kartuli, suvikõrvitsa ja hernestega. Maitses meeletult hästi ja no kõht sai ka ikka ääreni täis 🙂 Praegu pikutan laste vahel ja ootan kuni Valter ka lõplikult uinub, et siis minna ja proovida ära Tere väherasvane keefir ja ära süüa pool apelsini, mis hommikust üle jäi. 

Blogi võistlusest ma seekord suure innuga osa ei võta, sest ma hetkel olen juba nende kaudu auhindu võitnud lausa kahel korral (suur kummardus ja tänu minu lugejatele!) lisaks pole ma eriti eeskujulikult ka kavas püsinud ja no telefonis on ikka superjube blogi pidada 🙂 Sügisest olen kindlasti tagasi ka aktiivsete kirjutajate reas, sest teemasid, millest rääkida, ikka jagub 😉

Olge mõnusad ja nautige suve ja varsti jutustame jälle <3

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
75440 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva