Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Kui oled osaline millegi ägeda korraldamises ehk kuidas ma oma patuka siiski ära tegin

Eile oli kibekiire päev! Kõigepealt kool, siis kiirelt poodi, et lapse jõulukink ära tuua, siis koju õppima, sest täna on ju ometigi eksam. Õppimise sekka hunnik kodutöid ja veidi enne kella viit juba minema, et õhupallid kaasa haarata ja sõbranna juurde sõita. Me korraldasime talle babyshower'i ehk meie keeli titeduši ja see kujunes ülilahedaks! Esiteks polnud tal õrna aimu ka, et 11 naist tema koju sisse murravad ja talle meeleoluka õhtu korraldavad. Õnneks oli tal pea pestud ja nägu ees ja ta tundis ennast ülihästi. Nii hea oli olla See sõber, kes alati olemas on! Ja siis muidugi toit! Tellisime mõned suupisted ja kartulisalatit ja pulgakooke ja kohupiimatordi ka. Esialgu oli mul plaan toit puutumata jätta aga siis mõtlesin ümber. peamiselt seeõttu, et ma pole eladeski sellisel peol osalenud ja tundus hea mõte kõik kaasa teha ja teiseks on minu kaal juba kaks nädalat nii kenasti langenud, et miks siis mitte üks patukas teha. Enda kiituseks pean ütlema, et proovisin kõik suupisted ära kuid jätsin kastmed puutumata. Sõin ka ühe pulgakoogi, sest ma polnud lähedalt enne sellist toodet näinud ja tüki torti sõin ka ära. Need maiustused polnud kusjuures üldse magusad! otsustasin veel, et ei lase kahetsust enda sisse ja toimin nii nagu süda käsib. ülesöömisega ei tegelenudki! Kõht sai täis ja lõpetasingi ära kuigi mulle oleks kogu vaagnate kate kenasti sisse mahtunud. Morssi ka ei joonud! Hoopis kohvi ja vett. Õhtuga jäin väga rahule ja kui hiljem õhtul koju jõudsin jätsin hilise eine ka söömata, sest kõht oli tegelikult väga täis ja kaloraažoli ka kindlalt kätte saadud. Tulemuseks eilse hommikuga võrreldes 200 grammine kaalutõus, mis jättis mu siiski normaalkaalu piiridesse. Ma tean küll, et fitlapis KMI-d ei järgita kuid minu jaoks on see üks hea mõõdupuu. Jama vaatas vastu täna hommikul kui avastasin, et mul pole väga süsivesikuid kodus, et hommikusööki teha. Joon praegu piimaga kohvi. Piim muidugi kavast välja kaalutud ja munad on ka keedetud kuid puuvilju jääb väheks. Söön siiski varsti pool portsu keedetud mune puuviljaga ära ja puuvilja, mis puudu jääb, söön päeva peale juurde. Närv on ka nii suur sees, et ega tegelikult polegi kõht tühi. Saaks see kell juba kaks! Hakkaks oma eksamiga pihta ja siis olekski asi tehtud. Kas ma eksami ka positiivsele tulemusele sooritan on muidugi iseasi ent ma siiski proovin. tegemist on nö varuainega. Kui jääb aine tegemata, siis pole hullu ja saan selle järgmisel korral uuesti teha. Nimelt õpin osakoormusega ja mul on kohustus teha semestris 15 EAP-d. Küll aga pole võimalik deklareerida ained vähem kui 24 EAP eest, siis valisingi eesti kirjakeele juurde, et deklaratsioon esitatud saaks. Aga siis tegin juba kodutööd ka ära ja detsembris olen ka loengutesse jõudnud ja tundus kuidagi narr proovimata jätta. Ja kui praegu läbi kukun, siis saan jaanuaris eksami uuesti teha ja rohkem õppida. Praegu kõik! Loen oma Wanradti-Koelli katekismuse juttu edasi ja olen maru rahulik 🙂

Pilti ka! Aastast 2012 kui ma "Stiilipäeviku" saates osalesin ehk näide sellest, et ikka tuleb elus ette, et teed midagi hetke ajel ja lõpuks tuleb sealt midagi vahvat välja 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod