140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Korras toitumine korrastab ka kõik muu ;)


Teate seda laulu, et armastus on see, mis algab nii, et sellest arugi ei saa…? Marju Kuut igatahes kummitab nüüd mu peas ja vaod seetõttu, et mul on enda toitumisega just selline tunne, et see normaalne toitumine nagu lihtsalt hiilis ligi. Tegin proovikonto juba kaks nädalat tagasi ja olen vaikselt Fitlapi kava enda toidulauale toonud ja täna hommikul avastasin, et olen juba mitmendat päeva kava täitnud aga ei teagi, et mitu päeva siis täpselt. Ei olnudki mitte mingisugust starti, lihtsalt vaikne kulgemine. Väga mõnus!

Eile avastasin, et ka kodu on meil viimaste päevade jooksul rohkem korras. Kuna meie põnn on kohati täielik tornaado, kui ta parajasti just ufo või mõni muu tüüp ei ole, ja seega me juba ammu loobusime igasugustest koristamise plaanidest. Nüüd aga olen kuidagi täitsa kogemata hakanud haldama kogu meie majapidamist. Ma ütleks, et mingi kummaline süsteemsus on maad võtmas ja ka selle saabumine on olnud tõeliselt ootamatu.

Fitlapi retseptid on imelised, see on selge. Ka see blogi on imeline, sest ma alguses mõtlesin, et kirjutan mõned päevad, et oma tasuta katsetamisperioodi pikendada ent täna võin ma kindlalt öelda, et see blogimine on kordades kasulikum kui lihtsalt tasuta päev. Ja miks? Sest see innustab muutuma ja kogema ja jagama. Pole ju mõtet iga päev kirjutada oma suurest hoovõtust ja ettevalmistustest kui sellega mingit tulemust ei kaasne. Ja see paneb minule kohustuse asjaga ikka tegeleda ja selles areneda ja õppida ja kahaneda. Ma olen suur vaimustuse jagaja ja kui keegi veel, peale minu, sellest indu juurde saab siis ongi juba kõik veelgi parem 🙂 

Ja seega, jagan ka täna oma edusamme. Eilse päevaga õnnestus maha süüa 200 grammi. Eelnevate päevade tormilise kaalulanguse taustal oli see esmalt natuke pettumust valmistav ent kui ma järele mõtlesin, siis 100 grammi päevas ongi normaalne kaalukaotus ja see kiire algus lihtsalt hellitas mu ära. Pean panema vaimu valmis ka selleks, et kaal mingil hetkel seisma jääb või koguni tõuseb ja nendeks hetkedeks sama innukust leidma, mis hetkel on.

Aitäh!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78880 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom