Korras toitumine korrastab ka kõik muu ;)

Teate seda laulu, et armastus on see, mis algab nii, et sellest arugi ei saa…? Marju Kuut igatahes kummitab nüüd mu peas ja vaod seetõttu, et mul on enda toitumisega just selline tunne, et see normaalne toitumine nagu lihtsalt hiilis ligi. Tegin proovikonto juba kaks nädalat tagasi ja olen vaikselt Fitlapi kava enda toidulauale toonud ja täna hommikul avastasin, et olen juba mitmendat päeva kava täitnud aga ei teagi, et mitu päeva siis täpselt. Ei olnudki mitte mingisugust starti, lihtsalt vaikne kulgemine. Väga mõnus!

Eile avastasin, et ka kodu on meil viimaste päevade jooksul rohkem korras. Kuna meie põnn on kohati täielik tornaado, kui ta parajasti just ufo või mõni muu tüüp ei ole, ja seega me juba ammu loobusime igasugustest koristamise plaanidest. Nüüd aga olen kuidagi täitsa kogemata hakanud haldama kogu meie majapidamist. Ma ütleks, et mingi kummaline süsteemsus on maad võtmas ja ka selle saabumine on olnud tõeliselt ootamatu.

Fitlapi retseptid on imelised, see on selge. Ka see blogi on imeline, sest ma alguses mõtlesin, et kirjutan mõned päevad, et oma tasuta katsetamisperioodi pikendada ent täna võin ma kindlalt öelda, et see blogimine on kordades kasulikum kui lihtsalt tasuta päev. Ja miks? Sest see innustab muutuma ja kogema ja jagama. Pole ju mõtet iga päev kirjutada oma suurest hoovõtust ja ettevalmistustest kui sellega mingit tulemust ei kaasne. Ja see paneb minule kohustuse asjaga ikka tegeleda ja selles areneda ja õppida ja kahaneda. Ma olen suur vaimustuse jagaja ja kui keegi veel, peale minu, sellest indu juurde saab siis ongi juba kõik veelgi parem 🙂 

Ja seega, jagan ka täna oma edusamme. Eilse päevaga õnnestus maha süüa 200 grammi. Eelnevate päevade tormilise kaalulanguse taustal oli see esmalt natuke pettumust valmistav ent kui ma järele mõtlesin, siis 100 grammi päevas ongi normaalne kaalukaotus ja see kiire algus lihtsalt hellitas mu ära. Pean panema vaimu valmis ka selleks, et kaal mingil hetkel seisma jääb või koguni tõuseb ja nendeks hetkedeks sama innukust leidma, mis hetkel on.

Aitäh!


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse