140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Köögikaal! Tere tulemast :)


No viiiiiimaks siis võtsin ennast eile õhtul kokku ja tõin köögikaalu koju ära. Imeilusa ja udupeene ja väga armsa 🙂 Ja sellest oli koheselt ka meeletult palju kasu! Hiliseks õhtueineks valisin puuvilja pähklitega. Puuvilju ostis mees minu haiguse ajaks terve hunniku (aga ma olin supertubli ja sõin vaid nii palju kui on mulle hea, ehk siis kavakohaselt) ja pakk maapähkleid oli ka kapis olemas. Vana kaalu ja kavas oleva tükilise koguse järgi oleksin söönud kaks mandariini ja 33 pähklit. Kaaludes tuli aga välja, et pean sööma hoopis kolm mandariini ja 50 pähklit. Ja hoolimata vahepealsest pisikesest tõusust langes kehakaal hommikuks tervelt 700 grammi (tänane kaal 90.1 kg). Olen äraütlemata rahul ja salamisi loodan homme hommikul kaalutabloo esimese numbrina kohata juba kaheksat. Aga ma rohkem sellele igaks juhuks ei mõtle. Algus on olnud seega tormiline, kaotatud on juba 4,6 kg ja seda vähem kui kuuga. Imik on ka rõõmus ja rõõsa ja tragi ja seepärast tundub, et ka tal on kõht kenasti täis 🙂

Lõunaks valmistasin oa-singisalatit ja hävitasin sellega ühtlasi meie puuviljavarusid. Põngerjas avaldas soovi kurki hakkida ja kuna iga inimese elus jõuab kätte hetk, mil ta noa kätte saab, siis vabalt võib see aeg kätte jõuda kuu enne kolmandat sünnipäeva. Tükid tulid vahvad ja laps ise jäi ka terveks ja kuidagi ootamatult on ta lihtsalt suureks kasvanud <3 Õhtuks proovime suppi, seda polegi veel teinud ja hiliseks eineks avokaadot munaga.

Pea kaks nädalat olen nüüd 100% kavas püsinud ja täna avastasin, et kuidagi on õnnestunud kahe väikese lapse kõrval neli korda päevas süüa teha 🙂 Hommikul ärkan enne teisi ja naudin seda täielikult! Lõunasöögi valmistamise paiku imik magab ja põnn aitab kaasa, koorib mune või segab miskit kokku või lisab maitseaineid või vaatab toas Autode multikat. Õhtusöögi valmistamise ajal imik kas siis jälle magab või panen ta lihtsalt köögi põrandale maha ja vanem vend lahutab seal tema meelt. Eile oli üldse õnnepäev! Mõlemad magasid nii toidu valmistamise kui ka söömise ajal. Oli väga mõnus mehega kahekesi einestada :*

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78879 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom