143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ei olegi enam üheksa, vaid hoopis kaheksa – esimene number kaalul


Ma olen nii õnnelik ja tunnen ennast nii kergena, et võiksin vabalt lendu tõusta 🙂 Eile ilmus kaalu tabloole esimese numbrina kaheksa! Infoks veel, et stardipakul, nii umbes kuu aega tagasi, kaalusin 94,7 kg ja täna hommikuks oli sellest järele jäänud vaid 89 kg. Lisaks sellele tulin veel ka nö kapist välja ja andsin Facebookis täitsa avalikult teada, et olen Fitlapi leidnud ja täielikus vaimustuses. tundub, et kaalu langetamine ei ole enam häbiasi. Varasemast on mulle nagu mulje jäänud, et kaalulangetusse vaadati kuidagi kahtlaselt, a la, et noh, oled paks või mis? Ja kaalu langetamine käis alati kuidagi nagu salaja, et keegi teada ei saaks, et arvangi, et olen paks ja nüüd ma siis võtan ennast kokku ja oi kuidas ma teile näitan. Kusjuures keskkooli ajast täitsa mäletan kui haiget tegi, kui kuulsin, et mind singiks kutsuti. Ise ma ennast paksuks pidada ei osanud, küll aga oli minu ümber palju piitspeenikesi tüdrukuid ja oma 177 cm pikkusega ka veel olingi üks kõige suurematest. Ja kui ma nüüd vaatan oma kooliaegseid pilte, siis ma ei saa üldse aru, miks mind sedasi kutsuti, sest ma olin täiesti terve ja elurõõmus teismeline ja seejuures veel minu arvates ka väga ilus 🙂  Õnneks olen ma nüüd nii palju ära õppinud, et loeb vaid see, mida ise arvad ja kuigi ma tean ja näen, et mul on kõht rasvane ja üldiselt olen ka suurem, kui varemalt, siis ma jumaldan oma keha sellest hoolimata. Olen südamest tänulik oma pehmele kõhule, et ta kolm armast poissi on kandnud ja tänulik oma rasvale, et ta kõik kolm last on ära toitnud. Ja oma tänu ja lugupidamise märgiks teen ma oma kehale kummarduse ja teen ta korda. Avaldan talle tunnustus pakkudes talle toitu, mis aitab mu kehal veelgi rohkem särada ja õitseda ja teen mõõdukat trenni, et kõht oma kohale tagasi saaks. Olen täna 36 aastane ja mõtlen, et ki ma täna oma keha korda ei saa, tuleb mul hakata seda tegema paarikümne aasta pärast kohe kindlasti ja tõenäoliselt olen ma ennast selleks ajaks juba korralikult haigeks söönud. Seega, tundub, et polegi paremat aega alustamiseks, kui täna. Ja ma ei langeta kaalu selleks, et saada saledaks ja siis saia edasi pugida 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
82213 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom