Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Söömasööstude tagamaadest

Sattusin nädalavahetusel oma sõbrannaga toitumisest rääkima. Ikka seetõttu, et ma olevat väga hea välja näinud ja olin ise ka õnnelik, et näe, kolm päeva jälle Fitlapis toimetanud ja juba nii kaugele näha cheeky

Minu sõbranna on igatahes supersale. On kogu aeg olnud ja kuigi ka tema peab aeg-ajalt vaeva nägema, et midagi üleliigset ei koguneks, on üldiselt olukord ikka selline, et üle süüa tal ennast ei õnnestu. Põhjus peitub ühes konkreetses krõksus, mis tal ülikooli ajal peast läbi käis ja see krõks seisnes selles, et homme on ka päev! Jaa! Ei pea täna kõike ära sööma, sest homme võib ju edasi süüa. Võib jätta toidu järele ja külmkappi panna.

Hakkasin siis mõtlema enda peale. No esiteks on mulle kogu aeg süüa meeldinud. Kohe väga on meeldinud! Esimesed üheksa eluaastat elasin sisuliselt koos oma vanaemaga ja tema valmistas hommikust õhtuni järjest uusi hõrgutisi. Elu käis nii, et hommikul vuristasin ette, mida ma süüa soovin ja päeva peale oli kõik valmis kokatud. Kartulikotletid olid mu erilised lemmikud! Ja esmaspäeviti ja neljapäeviti jäätis ka, sest siis oli poes piimapäev wink Kui isaga kolhoosi sööklas käisime lõuna ajal, kui ma temaga tööl kaasas olin, siis pistsin suurte meeste kombel pintslisse nii pool klaasi hapukoort, supi, prae kui ka magustoidu. Siiani mahub  minu sisse meeeletutes kogustes toitu! Võiksin hommikul alustada ja lõpetada alles öösel. Olen seda proovinud ja täitsa hakkama sain. Aga miks ma siis ikka nii tohutult palju sõin? Kas võib olla asi ka selles, et nõuka aja lõpus sai toit poes otsa? Oli tõesti selliseid aegu kui pidi ikka hoolega mõtlema, et mis siis lauale saab. Ise mäletan, et poes oli riiulite kaupa kruupe saadaval. Kõik muu oli otsas. Vortsi järjekorras seisin ka kaks korda kauem kui teised, sest pensionärid pidasid vajalikuks minust ette trügida, sest noor laps, jaksad seista küll järjekorras. Kas võib olla, et kui oled ühel hetkel elanud sellises ajas kus toitu polegi õieti olnud, kas siis võib juhtuda, et kui kunagi hiljem toitu näed, siis ei suuda ennast pidurdada ja pugidki nii kaua kui kõik on otsas? Lihtsalt seepärast, et äkki homme enam ei saa või äkki sööb keegi teine toidu eest ära? 

Banaane hakkasin ma küll ainult ahnusest ja kadedusest sööma! Isa tõi Soomest kolm banaani. Saime õega mõlemad ühe ja kuigi mulle see toode absoluutselt ei maitsenud, oli kuidagi pehme ja vastik, kugistasin oma banaani meeletu kiirusega sisse, sest üks banaan oli ju veel alles ja ma pidin selle endale saama, mitte õde. Ja kui ma selle teise banaani olin sisse pugimud, hakkas see mulle juba täitsa maitsema. Täiesti haige! Nii mõtlen ma praegu.

Aga mis siis nüüd lahti on, et kõik maailma toit tuleb korraga nahka pista? Kas tõesti vana harjumus või mingi aju vingerpuss?

Hea on, et Fitlap.ee kasutamine on minu söömasööste väga suurel määral vähendanud. Julgen isegi öelda, et olen neist lahti saanud. Kuid see on nõudnud väga suurt tööd iseendaga. Õnneks on Fitlap.ee  kava nii mõnusasti üles ehitatud, et leiab igaks isuks endale meelepärase retsepti. Aga seda va tahtejõudu peab endal ikka hullupööra palju olema!

 

Pildi allikas: https://www.cbsnews.com/pictures/25-diet-busting-foods-you-should-never-eat/ (19.11.2018)Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod