Pulmajuttu pruudi seisukohast :)

Kui ma aasta tagasi fitlapiga alustasin, siis oli peamine motivaator see, et tuleb kleidi sisse ära mahtuda. Pulmapäeval võiks ikka ju pruut imekena välja näha, eksole. Hakkasin siis suure hooga pihta ja jõudsin jaanipäevaks 94-lt kilolt 77-ni. Edasi võtsin suvepuhkuse ja olin väga järjepüsimatult ka kavas ja tulemuseks on siis see, et täna hommikul kaalusin 83 kg. Mis ei ole ka iseenesest väga hull number, sest ca 10 kilo mul ikka süüa õnnestub. Küll aga tegin endale karuteene kui käisin kleite proovimas. Olin täiesti kindel, et minusugusele suurele naisele ei lähe mitte ükski kleit selga ja oi kuidas ma eksisin!!! Poes leidus isegi veel suuremaid imeilusaid kleite ja oõhimõtteliselt võiksin kasvõi hommepäev mehele minna ja ikka suurepärane välja näha. Abiks ei ole ka see, et mul on üldiselt kalduvis iseenda kehaga väga rahul olla. Ma armastan oma keha pealaest jalatallani ja seda isegi siis kui ta sajakilone on. Ehk siis kava järgimine on väga keerukas, sest ma olen suuteline endale liiga palju järeleandmisi tegema. Täna on üle nelja nädala siis teine kavas püsimise päev ja loodan siiralt,et ikka jään selle rajale. leppisime sõbrannaga kaks päeva tagasi kokku, et läheme ja veedame ühe imelise päeva spas kui oleme kumbki ennast viis kilo kergemaks söönud. Temal juba 800 grammi läinud ja mina tammun ikka kohapeal 😛 Aga see preemia ikka aitab natuke kaasa, sest päev sõbrannaga tundub juba nii ahvatlev, et ma ei saa sellest kuidagi loobuda. Ja kui siis sellel ajal kaalun ka juba sama palju kui viimati jaanipäeval siis see on ainult innustuseks. No ja siis on juba mõned kilod veel vaja alla saada 🙂

  

 

Lisaks panin tähele, et ma olen hakanud fitlai programmi suhtuma kui kokaraamatusse. Isiklikku kokaraamatusse seejuures. Ja see on palju parem mõte kui idee dieedist või kaalulangetamisest. Loodan, et ma oma kehale nüüd nende jupsimistega toidu osas mingit hullu vingerpussi mänginud ja keha on hakanud igaks juhuks kõike kinni hoidma. proovin ka vähem kohvi ja rohkem vett juua. Või siis vahetada kohv taimetee vastu välja. Hommikuti joon oma pool kannu ära ja siis edasi püüan järgmise hommikuni vastu pidada, Räägitakse küll juba, et kohv ei hoia ikka vedelikku kinni või ei vii seda tasakaalust välja aga proovima ikka peab, sest mu kohvi kogused on viimasel ajal kahe kannuni päevas tõusnud. Tahaks kaalulangust ka ikka kohata, sest see aitab täpselt samamoodi edasi minna kui iga edukas kavas püsitud päev heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod