Ostunimekirjaga poodi ja kööki

Esimest korda sattusin siis täna viimaks ostunimekirjaga poodi. Esialgu koostasin menüü järgmiseks kolmeks päevaks, et vaadata, kuidas siis minema hakkab. Toreda üllatse valmistas kodukauplus  Prisma, mis pakkus soodushinnaga nii kanafileesinki kui ka broilerifilee hakkliha. Peab ütlema, et toidukorv oli küllaltki tühi ja kõik kaubad mahtusid täitsa vabalt ära seljakotti (mis on peale teise pisipõnni sündi minu ainus ridikül).

Koduses külmikus leidub veel pasteeti, mille tegin valmis päev enne Fitlapiga liitumist, seega tuleb veel mõned patuoäevad üle elada, sest ma kohe mitte kuidagi ei raatsi seda head kraami minema visata. Õnneks on see aga nii tänuväärne kraam, et võib vabalt sõpradele kinkida ja seega saame kamba peale kõik kenasti ära tarvitatud. Lisaks on alles veel mõned praeud räimed koduses marinaadis. Need puhastasin, praadisin ja marineerisin ise mõni tund pärast seda kui kalurid kala merest välja olid toonud. Ka tundub kuidagi kohatu hakata täiesti normaalset toitu minema viskama. Ainus keelatud kraam on seal siis paneerimisel kasutatud jahu ja marinaadis kasutatud suhkur. kas see on hea või mitte, aga kala ja pasteet on meie külmikust vaikselt kadunud ja ma ei olegi neid endale kahe suu poolega sisse vohminud, et külmik kindlasti tühjaks süüa.

Kuivainetest on veel kasutamata kaks pakki pennesid ja mulle tundub, et ma kasutan ka need ära enne kui täisterapasta koju ostan. Muus osas on vaikselt juba Fitlapi kavasid soosiv toidukraam meie koju oma teed leidmas. lohutan ennast sellega, et mul on veel nii umbes kuuajaline üleminekuperiood võimalik ära kasutada. Siis hakkab meie kõige pisem pereliige koos meiega sama sööki sööma ja seega pöörame oluliselt rohkem tähelepanu sellele, mida üldse perega sööme.

Täna sai kohe eriline patustamine veel ette võetud, ja seda ikka ebasobiva ent maitsva toidukraami ära kasutamiseks. Nimelt küpsetasime põnniga plaaditäie muffineid, mille sisse läksid kõik jõuludest alles jäänud ahvatlused nagu valge šokolaadi kuvetüür ja külmkuivatatud maasikad 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod