Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

On kuskil jälle pulmapäev ehk kuidas pidustuste ajal ikkagi kavasse jääda

Pulmapeod on imetoredad! Eriti kui satub olema enda pulmapäev, kuid ka teiste pidustustest on alati suur rõõm osa saada. Eriti vahva on avastada, et kõik paarid on sel päeval kuidagi teistsugusemad, kui muidu. Meie olime oma pulmapäeval küllaltki närvis. Jah! Isegi mina suutsin ärevusse sattuda ja nii korralikult, et juba hommikusöök ei tahtnud hästi alla minna 😛 Aga meie maailmaägedaim pulmapidu on nüüd peetud ja ootame suure huviga kõikide teiste pidusid. Üks selline leidis aset augustikuu viimasel päeval ja pulmapeole kohaselt pakuti suurel hulgal head-paremat. Pole midagi öelda! Süüa ja juua peab olema palju, sest isegi kui väga süüa ei taha, läheb peomeeleolu ikka kuidagi maha kui toit ja jook otsa saavad.

Peopäeva hommik oli superäge! Kõigepealt sõin hommikuieineks küpsetatud kohupiimakooki ja sõbranna juures oli laud nii ilus, et ka pilt tuli toidust suurepärane!

Edasi läks juba suuremaks sättimiseks ja kuna Karl ei tulnud meiega päev varem kohale, vaid tuli koos oma vanematega otse peole, tuli mul leida keegi teine, kes mu juuksed korda sätiks. Mul endal ei õnnestu see sirgendamine kohe üldse ja õnneks oli sõbranna nõus mind abistama. Tulemus tuli nii hea, et isegi Karl tundis huvi, kuidas ta mu juuksed pea pealt nii kohevaks sai. tema teeb minust tavasliselt supernunnu ludupea 😀 

Pulmapidu ise oli imetore ja tervituseks jõin ära terve klaasi vahuveini. Juustu ja viinamarju sõin ka ja tundsin ennast ikkagi suurepäraselt! Õhtusöögiks pakuti ikka liha ja kala ja kartulit ja kastet ja kartulisalatit ja rohelist salatit ja igasugu muud vahvat. Juurde loomulikult ka viina ja veini ja morssi ja vett. Endalegi üllatuseks ei olnud ei viina ega ka veini isu. Ma muidu olen superäge viinavõtja, sest külm viina ja mõnusad suupisted ja hea seltskond teevad olemise ikka teistmoodi vahvaks. Seekord läks siis nii, et alkohol jäi, ühe väikese vahuveinierandiga, minust puutumata. Ja loomulikult ei teinud see minu pidu sugugi halvemaks! Kõigepealt muidugi ajendas mind alkoholist loobuma tõsiasi, et meie poolekuuene protestant korraldas korraliku jama ja ma olin valmis poole peo pealt lapsed kokku pakkima ja ära Tallinnasse sõitma ja seda teatavasti ei saa teha kui oled alkoholijoobes. Jah, ma olen selline äramineja tüüp olnud kogu aeg, sest ma ei viitsi suures seltskonnas ühegi jõnglasega jageleda, kuid õnneks laabusid kõik asjad ikka kenasti ja olime rõõmsalt peol edasi.

Aga nüüd toidust! Sõin ahjuliha ja vokitud köögivilju ja rohelist salatit ja kiluleiba ja marineeritud kala. Kõike natuke, piisavalt, et kõht oleks täis, kuid mitu korda endale ette ka ei tõstnud. Lihtsalt ei tahtnud! Ise ka ei uskunud, kuid nii see lõpuks läks 🙂 Kell 23 jäi meie kolmeaastane mamma süles magama ja kuna ma ei tahtnud teda üksi tuppa jätta (pidu toimus Valgemetsa laagrikompleksis) siis jäin tema kõrvale pikutama. Umbes-täpselt 40 minutit hiljem õnnestus Karlil meie poolekuuene piduline ka magama tuua ja edasi pikutasin juba kahe lapse seltsis. Ma oleksingi magama jäänud kui Karl poleks olnud väga järjekindel, et ma ikkagi pean peole tagasi minema ja kui tema vanemad ära magama läksid, tuli mamma seniks meie poiste juurde, kuni meie Karliga diskosaalis tantsutuure ette võtsime. karl tegelikult ei ole tantsija tüüp! Tal alati ksuagilt valutab või jalg läheb krampi kui tantsimine teemaks tuleb, kuid seekord nägin ma nii imeilus välja, et ta ei suutnud mind kuhugi istuma jätta, vaid keerutas mind lihtsalt väga uhkelt ringi! 

Enne tantsutuure pistsin veel kaks tükki torti ka pintslisse ja olin oma eluga tõeliselt rahul! Nii et kõik on võimalik, kui ainult tahta 😉

 

Tuula 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod