Küsimusi rohkem kui vastuseid…

Täna õnnestus päriselt algust teha! Inglise hommikusöök oli esimesena laual. Pean tunnistama, et nautisin poolküpset munakollast kohe erilise innuga 🙂 

Ostunimekirja pole küll tänaseni kokku saanud ja lubasin endale, et kui Karl koju jõuab ja poisid üle võtab, teen ka meie menüü korda. Siinkohal pean kiitma Fitlapi FB toetusgruppi! Minu info, et jahutatud liha on tegelikult sulatatud, võib pigem osutuda vääraks. Tegelikult on mul siiralt hea meel selles eksida, sest see võimaldab nädalas ikka väga erinevaid eineid nautida. Ja laste osas jõudsin ka tõdemusele, et ma ei peagi neile eraldi toitu välja arvestama vaid saan kohandada kuidagi selliselt, et ümardan toiduained mingi mõistliku koguseni ja sealt siis tuleb laste osa, mis minu ja Karli portsudest üle jääb. Tegelikult ma ju ei teagi, kuidas see õnnestub ja ega seda enne ei saagi teada kui pole proovinud. Söögitegemine on ka veel omaette küsimus. Täna tundub, et toidu valmistamisele kulub tohutult aega, mida kahe väikese lapse kõrval just ülearu ei ole. Mõtlen praegu, et lähen seda teed, et valmistan kõik õhtul ette ja järgmisel päeval valmistan. Ma ei ole eriline ülessoojendatud toidu fänn ja tõenäoliselt ei saa selleks kunagi.

Lõunat sõime kodust väljas ja seega ma ka täna ei saa kirja panna, et oleksin kava 100% täitnud, sest tegu oli Salvesti purgisupiga. Sõin seda terve kausitäie ja juurde veel ka kaks täissuotsuvorstiga võileiba. Küll aga on mul hea meel, et selle pika sissejuhatusega olen märkamatult jagu saanud pidevast näksimisest. Õhtul sööme sea välisfileed salatiga ja vaatan veel üle, et kas miskit võiks veel lisada. Hetkel tundub, et pelgan alasöömist isegi rohkem kui ülesöömist.

Kava täitmisse lööb veel põntsu sisse asjaolu, et sõidame nädalavahetusel poistega külla ja mul pole aimu ka, mis siis söömisega saama hakkab. Aga ma ei muretse õnneks üleliia. Küll kõik kenasti paika loksub. Ka järgmisel nädalavahetusel sõidame lastega külla aga siis juba sellisele sõbrale, kes ise ka soovib Fitlapi kava järgi toituma hakata 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod