Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Kui on aega ainult kiirtoitu süüa …

Esimene päev (taas) kavas olla on ju võrratu! Ma  olen kindel, et sellega saavad nõustuda päris paljud kasutajad. Mul oli siis eile üle paari kuu jälle see eriliselt põnev ja meeleolukas esimene päev. Juhhuuu! Otseloomulikult sain sellega kenasti hakkama, kuigi päev ise oli suhteliselt keeruline. Ärkasin juba kell 6.30, et endale ja perele hommikusöök valmistada, lastele riided välja otsida, enda kooli asjad kokku panna, et siis lahkuda kell kaheksa, nii et mingit erilist kaost maha ei jääks ja abikaasa tööle ning lapsed vanavanemate juurde saaksid. Kuna me elame sisuliselt kooli kõrval, siis olen vabade loengute ajal alati koju tulnud. Seekord valisin esimese augu ajal sõbrannaga kohvi juua (ekstra shotiga cappucino, mis sai võimalikuks tänu hilisõhtuseks eineks valitud piimale) ja teise augu ajal tegelesin ühe isikliku projektiga, millest ma varsti juba ehk natuke rohkem ja täpsemalt rääkida saan. Osaliselt on see projekt muide ka söögiga seotud. Mul nimelt selle raames polnud sisuliselt üldse võimalik mitte midagi süüa, sest toitu ega ka raha polnud, aga kogu lugu on sellest hoolimata päris vahva.

Täna mul süüa on ja isegi rohkem kui vaja oleks. Nii et pean pingutama ja hoolega kaaluma, mida suhu pistan. Ja seda nii ülekantud kui otseses mõttes 🙂 Hommikuks valmistan endale kolm võileiba retseptist Singivõileib.

Aga jah, koolipäev ja enne kella kümmet oli juba kõht tühi. Võtsin kodust kaasa pirni ja pähkleid ja pistsin need juba sellisel kellaajal pintslisse. Tavaliselt söön lõunat kella ühe ajal kuid siis olen just loengus. Kõht saab täis ja meel on hea ja luban endale veel ühe kohvi. 

Koolipäev saab läbi kell 17.45 ja koju jõuan kella kuueks. Kõht on küll supertühi kuid pean veel lapsed vanavanemate juurest ära tooma ja enne seda sõbranna lastele mänguasjad tagasi viima ja seega pole aega süüa. Koju jõudes olen muidugi meeletult näljane ja just täna on see päev kui abikaasa on koju rullbiskviiti toonud!?!? Olen närvilisele olemusele vaatamata suhteliselt rahulik ja vajutan telefoni ekraanil helesinist fitlapi äpi logo ja endale üllatuseks pean hakkama sinna uuesti sisse logima! Ei ole väga hea aeg tehnilisteks viperusteks kui nälg tahab silmanägemise ära võtta, jättes nägemisvälja ainult rullbiskviidi ja külmikus pikutavad sardellid!!! Ainus, mida teha suudan, on munad keema panna. Võileibu ma süüa ei viitsi ja muna täidab minul alati väga hästi kõhu ära ja lisaks mulle maitseb ka muna meeletult. Seni kuni munad keevad, puhastan pirni ära ja ongi õhtusöök olemas. Päris kiiresti sai valmis ja mõtlesingi endamisi, et minu päev on koosnenudk vaid kiirtoidust kuid on mulle siiski kasulikuks osutunud. Järgmisteks teisipäevadeks ette mõeldes oleks ehk mõistlik mõni toit valmis teha, mis siis kiirelt soojaks ja söödud saaks kohe pärast koolist jõudmist.

  

Äpi mure laheneb ka kindlasti kiiresti ära ja kuigi ma esiti ei saanud üldse aru, mis siis nüüd teisiti on kui lihtsalt mobiilivaates, siis mingi teistmoodi sära selles siiski on 🙂 Kuidagi uhkem värk, või nii 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod