Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Kohutavalt äge EMS!!!

Ohhohhoooo, no milline päev!!!! Jõudsin siis minagi lõpuks HAF treeningstuudiosse ja kogu see kogemus oli lihtsalt uskumatu! Kõige esimene vau oli muidugi parkimine. Kes tallinnas liikleb, see kindlasti teab, et kesklinnas parkimine on meil siin paras nuhtlus kuubis ja seda enam oli tore teada saada, et klubi juures on hoovis parkimine täiesti tasuta ja lisaks sellele oli piisavalt parkimiskohti ka 🤟

Klubi oli kergesti leitav ja mul ei olnud võimalustki selle taha pugeda, et aaaa ma ei leidnud teid üles 🙈 Jah, oli väga hirmutav, sest mõte veest ja elektrist ja treeningutest oli täiega jube ja kõhedust tekitav! Enely hõikas teisest ruumist, et ma võtaks istet ja see andis muidugi võimaluse veidi ringi vaadata. Kõik oli hubane ja armas ja pean tunnistama, et minu ärevus hakkas vaikselt üle minema. 

Mõne aja pärast sain oma riided kätte ja kuigi see võib kõlada kummaliselt, siis juba teist korda olen kümme korda kuulsamaks hakanud ja mõlemal korral on kõlanud selgelt ja kõlavalt: “Võta paljaks!” (Esimene kord käisin Stiilipäeviku saates, kuid sellest räägin ehk mõni teine kord.) Selle saatel juhatati mind garderoobi, mis oligi tervenisti ainult minu päralt ja panin endale treeningriided selga. Nendes oli väga mõnus olla!

Seejärel liikusin treeningsaali kus treener Enely selgitas mulle rahulikult ära, mis kõik juhtuma hakkab. Minu ärevus muidugi taas tõusis, kuid siis rääkis ta mulle sellest, kuidas meie keha koosnebki veest ja me juhime seda elektriimpulssidega, mida meie aju mööda keha laiali saadab ja seega pole põhjust arvata, et nüüd kohe 220 V kerest läbi lastakse ja haiglasse peab kiirustama, kui on veel muidugi võimalus, et see midagi päästab. nii et iga kord kui käsi kokku lööte, on see saanud võimalikuks seetõttu, et teie kehas on meeletult palju vett ja aju annab elektriimpulsse välja! Ega see jutt muidugi kuigi veenvalt ei kõlanud, kuid kuna ma olin juba nii kaugele jõudnud, siis oli mõistlik ka edasi minna!

Oh sa jeerum, mis siis juhtuma hakkas! Kõigepealt kasteti mind täiesti märjaks. Õnneks sooja veega! Ja siis tõmmati selga korsett, mis oli päris äge ja sinna juurde veel mingid anduritega ribad kõikidele lihasgruppidele. Täielik Robocopi tunne tekkis 🤣 Ja endalegi ülltuseks kibelesin juba teada saama, mis see kõik siis ikka nüüd on…

Ja siis see juhtus!!!! Esimene impulss lasti jalgadest läbi ja ma jäin täiesti ellu!!! Tunne oli tõsiselt veider, kuid ei mitte midagi sellist, mida tohutult kartma peaks! Järgmise surakaga sai oma impulsi ka tagumik kätte ja vot see oli küll üli lahe tunne! Sada miljonit sipelgat sebisid mööda lihaseid ringi ja noh, seda tunnet polegi tegelikult võimalik kuidagi kirjeldada. Seda peab ise kogema 😉 ja edasi juba küljed ja kõht ja rinnad ja käed. Ja siis läks kogu keha korraga ja jalgadele tuli impilssi peale keerata, sest see jäi ülejäänud kehaga võrreldes juba nõrgaks. Ja just see ongi see koht, miks tuleb käia EMSi treeningutel pädevate treenerite juures!!! Nad ei kruti pinget nii suureks ja nii üle, et see kuidagi kahjulikult mõjuma hakkaks. Sisuliselt on tegemist ajupesuga, sest keha ei saa aru, et impulss tuleb väljast, mitte ajust ja seega reageerib keha ikka nii, nagu ta regeerib, kuid koormus on mitmeid kordi tugevam, kui me ise suudame tekitada. 

Kui peale vaadates võib tunduda, et pole EMS treening ega midagi, siis teate, selle väite saan ma kolinaga ümber lükata! Kes mind rohkem teavad, need on kursis asjaoluga, et ma räägin kogu aeg ja vahet pidamata ja mul on alati nii palju öelda. Pärast kolmandat impulssi jäin ma vait! Päriselt oligi vaja keskenduda! Päriselt oligi vaja oma lihaseid pingutada, et kõik korralikult toimiks! Päriselt hakkaski higi voolama ja päriselt oligi tunda, et midagi toimub! Ja kõik see juhtus 11 minuti jooksul! 

Seekord keskendusime lihtsalt sissejuhatusele ja proovisime süsteemi järgi. Järgmisel korral tegeleme rohkem minu vaagnapõhja- ja kõhu siselihastega, mis ongi tegelikult põhjuseks, miks mulle selline võimalus anti. Nimelt enne kolmanda poisi sündi läksid minu vaagnapõhjalihased nii nõrgaks, et tekkis uriinipidamatus ja kui ma muidu arvasin, et see ongi asi, millega sünnitanud naistel elada tuleb, siis nüüd ma tean, et tegelikult on seda võimalik muuta ja ennast korda saada. Täpsemat lugu võib lugeda siit. 

Pärast treeningut sain ennast kenasti puhtaks pesta ja ma pean tunnistama, et minu hing on müüdud ja kolm tilka verd antud! Kui mul mudu on trenni minek alati võtnud meeletu aja ja reeglina olen saanud seda teha ainult kell kuus hommikul, sest ma õhtuti enam ei jaksa, siis EMS on minu jaoks täiesti ideaalne variant! Seda enam, et HAF treeningstuudio jääb mulle täpselt koduteele ja saan kenasti pooleks tunniks läbi hüpata ja siis palju ärksamalt ja mnusamalt koju minna, et oma unelmate meeskonnale otsa vaadata ja nendest rõõmu tunda. Sest mina ise tunnen ennast omaenda kehas hästi! Ka pärast seda, kui minu kõht on olnud esimeseks koduks kolmele vägevale poisile ja tema ümbermõõt on terve meeter! Sest esimeseks koduks minu olmele lapsele jääb mu kõht ikka, kuid ümbermõõdu osas on mul võimalik ennast kokku võtta. Tahte ja heade inimeste abiga 🥰 Fitlapiga saan rasvast lahti ja EMSiga saan lihased trimmi 🥳 Täiesti sobilik plaan kolme printsiga kuningannale 🙋‍♀️🤩

 

Olge hoitud!

Tuula

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod