Kas olla pigem rahul või siiski mitte?

Terve käesoleva nädala olen teinud ettevalmistusi tõeliseks fitläpperiks (kui see sõna on kuidagiviisigi kohatu, siis andke palun märku ja ma ei kasuta seda enam) hakkamiseks ja selle hulka on kuulunud ka päris palju mõttetööd.

Ma pean tunnistama, et ma pole varem kaalulangetamise eesmärgil sel viisil toidust mõelnud kui nüüd. Varem oli kogu aeg pinge peal ja mõte käis vaid seda rada, kuidas ma midagi süüa ei või. Praegu aga mõtlen igal ööl sellele, mida kõike ma süüa tahaksin ja no retseptid jooksevad pidevalt silme ees 🙂 Öisele mõttetegevusele aitab õnneks kaasa üks vahva imik, kes ka öösiti head toitu naudib, mitte, et toitumine mulle kinnisideeks oleks saanud, mis enam magadagi ei lase.

Ja nii ma siis mõtlen ja tänaseks olen oma mõttetegevusega jõudnud nii kaugele, et kas paremini aitab edu saavutada rahulolu või rahulolematus. Kaldun pigem arvama, et see on meil kõigil väga individuaalne. Nii nagu on inimesi, kel on igale probleemile lahendus, on ka neid, kellel on iga lahenduse jaoks probleem varnast võtta. Ja seda ka kaalulangetamise osas. Varem ma väga põdesin enda keha. Tundsin, et ma olen suur ja paks ja kole ja riided ei sobinud selga ja üleüldse… Olin parem omaette ja põdesin. Ja siis ühel hetkel sain aru, et mul ei ole absoluutselt mitte mingit mõtet oma kehasse halvasti suhtuds kui ma pole ise mitte midagi teinud selleks, et parem välja näha. Sel hetkel, kui ma päriselt oma kehakompleksist vabaks sain ja tundsin ennast enda kehas hästi, hakkas ka kaal langema ja langes nii, et ma arugi ei saanud. Võimalik, et sellele aitas ka kaasa pidev tsikliga sõitmine ja seega korrapärane söömine, sest tsiklisadulas sõidu ajal väga närida pole võimalik. Ja kevad-suvega maha sõidetud 38000 km oli ikka korralik trenn ka 🙂

Igatahes. Hetkel olen 177 cm pikk, strateegilised mõõdud 115-105-116 ja kaalu oli nädal tagasi 94 kg. Ideaalis soovin kaaluda 75 kg ja no kena liivakell võiks ka välja tulla. Ja kõikide nende numbrite juures tunnen ma ennast väga hästi! Võin öelda, et kui hommikul ärkan ja peeglisse vaatan, olen endaga väga rahul ja pean ennast lausa ilusaks 🙂 See pisut kahaneb kui riided selga panen, sest no pükste värvel suudsb minu keskkohast ikka korraliku lumememme välja võluda 😛 Ja siit ka küsimus, et kas pigem viib sihile rahulolematus enda kehaga või ikkagi rahulolu. Ja ikka nii, et see rahulolu kasvab iga kaotatud grammiga 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod