Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Jälle maale ja muud jutud

 

Nonii,  homme hommikul põrutame imikuga taaskord maale, et suuremate meeste jaoks maja soojemaks kütta ja toit valmis meisterdada ja üleüldse kodune vastuvõtt korraldada. Seekord olen miljon korda targem! Menüü on paika pandud ja ostunimekiri ka koostatud. Hetkel veel ei tea, kas kaalun mõõdan kodus mõned asjad juba valmis ära või siis võtan lihtsalt kaalu maale kaasa. Köögikaalu siis. Ennast pole plaanis kaaluma hakata 🙂 Küllap ma selle ka selgeks mõtlen ja ära otsustan. Hea uudis on see, et meie toidukorv, mis sisaldab homset õhtu- ja hilist õhtsööki, laupäevast nelja toidukorda ning pühapäevast hommiku- ja lõunasööki, maksab 37 eurot. Tõsi küll, nii mõnedki asjad võtan kodust kaasa ent soodne on see igal juhul. Eriti kui arvestada, et eelmisel nädalavahetusel suutsime endale üle saja euro sisse süüa ja ikka jubedate tühjade kalorite näol mis aeg-ajalt on supermaitsvad aga no üdini mõttetu raiskamine ikka. Vaatasin nüüd ka selle suhkrufilmi ära ja olen enam kui rahul, et üldiselt on meil magusaga kõik kenasti kontrolli all ja me ei näri kodus üksteisel hinge seest, sest ei saa enam komme hammaste alt läbi lasta 😛 

Kaal on mul hetkel tõusnud ikka mõnuga ja kuigi olin eilse päeva eeskujulikult kavas, tõusis ikka veel sada grammi. Õnneks pole 8 ette tagasi löönud ja usun, et kui oma vee joomise nüüd ka paika saan, siis hakkab taas kenasti kõik kukkuma. Maal oli eelmisel nädalavahetusel joomine igatahes väga puudulik. Võtan seekord oma liitrise pudeli kaasa ja selle abil joon oma joomised kenasti ära. Pärast laupäevast jooksu jäi keha ikka korralikku vedelikupuudusesse, sest pühapäeval ärkasin paistes huultega ja oli selge, et vesi on nii korralikult kinni peetud, kui üldse pidada saab. Esmaspäev, pärast esimest maalkäiku oli ka kuidagi kummaline oma söömistega ja pistsin ikka mõnuga pähkleid suhu. Teisipäeval käisin emaga Elvas ja terve päeva veetsin autoroolis ja sõime ka seal. Bensukast ostsin kanafileega burgeri, mis üllataval kombel ei tekitanudki raskustunnet makku ja maitses täitsa hästi. Naiivselt lootsin, et ehk biolagunev sai, mida ma eeldan, et Statoil pakub, on ikka kordades parem kui tuumasai, mida erinevad kiirtoiduketid pakuvad, et siis polegi asi nii katastroofiline. Jäätist sõime ka, sest ikka sünnipäev ju 🙂 Ja tüki torti ka veel õhtul, sest Valter teatas, et ilma tordita ei toimu mingit sünnipäevalalulu laulmist ja nii see läks. Ja lubasin endale veell kõigele lisaks Proseccot ka ja peab tunnistama, et pärast 1,5-aastast pausi maitses see jook võrratult. Nii et totaalses patupesas olen veetnud päris mitu lustlikku päeva ja seda enam on suur rõõm tagasi olla. Hea uudis kõige selle juures on ehk see, et oma treeningplaanist olen kenasti kinni pidanud hoolimata kaootilisele ja suvalisele söömisele (y) Kehakaalu täna 79,7 kg, madalaim kaal on seni olnud 78,2 ja alustasin kehamassiga 94,7 kg.

 

Raamatu ja särgi sain ka kätte aga pole nendega veel suurt midagi peale imetlemise peale hakanud 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod