136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Uus mina?


Tere kõigile, kes peaksid juhtuma seda postitust/blogi lugema. Olen fitlapis uus, kuid olen siin sama tagamõttega nagu ka kõik teised – tahan jõuda parema "mina"-ni. Olen kogu oma elu olnud teistest pontsakam ning seetõttu on ka mul tekkinud väga palju komplekse oma kehaga. Olen üritanud päris mitu korda motivatsiooni leida, et endaga tegelema hakata, kuid alati on see lõppenud ühte moodi. Mu põrumiste põhjuseks on alati olnud motivatsiooni puudus ja kindlasti mingil määral ka puhas laiskus. Loodan tõsiselt, et saan siit endale kõik vajaliku, sest see pilt, mis mulle peeglist vastu vaatab, riivab silma juba liiga palju.

Mis ma endast rääkida oskaksin? Olen 23-aastane neiu, kes õpib ja töötab. Olen alati armastanud värskes õhus liikumist, kuid paratamatult viimasel ajal olen pigem autoroolis kui käin jala. Seda soosib ka kindlasti elukoht, sest töökoht on teises linnas ja sinna kõndimine ei tuleks kindlasti kõne allagi. 

Loodan, et leian fitlapis endale sobivad toidud ja treeningud. Kokata mulle meeldib ning olen enda jaoks suurimad kahjurid (suhkur ja sai) menüüst ära kaotanud. 

Okei, sai nüüd küll natuke heietatud, aga las ta siis jääda nüüd siiapaika. 

Edu ja jaksu mulle ja Sulle! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!P
249 lugemist
Minust

Olen uus siin keskkonnas ning üritan jõuda parema elustiili juurde. Kuna mul on alati raskusi olnud motivatsiooniga ja järjepidevusega, siis loodan, et siin leian enda jaoks kõik piisava.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kindlasti soovitaksin kõigile, sest olen päriselus näinud tuttava peal, kuidas fitlap temale mõjunud on. Kõige enam meeldib mulle retseptide rohkus. Olen lasknud endale kahe erineva treeneri poolt teha toitumis- ja treeningkavad, kuid tahes-tahtmata muutusid need väga kiiresti üksluiseks. Loodan siit isegi võitjana lahkuda.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva