Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Uus mina?

Tere kõigile, kes peaksid juhtuma seda postitust/blogi lugema. Olen fitlapis uus, kuid olen siin sama tagamõttega nagu ka kõik teised – tahan jõuda parema "mina"-ni. Olen kogu oma elu olnud teistest pontsakam ning seetõttu on ka mul tekkinud väga palju komplekse oma kehaga. Olen üritanud päris mitu korda motivatsiooni leida, et endaga tegelema hakata, kuid alati on see lõppenud ühte moodi. Mu põrumiste põhjuseks on alati olnud motivatsiooni puudus ja kindlasti mingil määral ka puhas laiskus. Loodan tõsiselt, et saan siit endale kõik vajaliku, sest see pilt, mis mulle peeglist vastu vaatab, riivab silma juba liiga palju.

Mis ma endast rääkida oskaksin? Olen 23-aastane neiu, kes õpib ja töötab. Olen alati armastanud värskes õhus liikumist, kuid paratamatult viimasel ajal olen pigem autoroolis kui käin jala. Seda soosib ka kindlasti elukoht, sest töökoht on teises linnas ja sinna kõndimine ei tuleks kindlasti kõne allagi. 

Loodan, et leian fitlapis endale sobivad toidud ja treeningud. Kokata mulle meeldib ning olen enda jaoks suurimad kahjurid (suhkur ja sai) menüüst ära kaotanud. 

Okei, sai nüüd küll natuke heietatud, aga las ta siis jääda nüüd siiapaika. 

Edu ja jaksu mulle ja Sulle! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse