Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Patutoidukord…

Täna räägin oma paari päeva tagusest patukast. Algne plaan oli teha ainult õhtune patukas, kuna sõbrad tulid külla ja tegime grillimis õhtu. Kuna aga sõbrad tulid omakorda veel snäkkida ja kookide ja värkkidega siis ilmselgelt läks käest ära. Nii, et näksisin snäkke ikka öösel ka. Mõtlesin, et mis seal ikka hommikul hakkan jälle. Aga ei, hommikul oi vaja minna linna, söök jäi söömata ning sõin linnas. Käisime laadal ja ostsin omale soolakurki, jah tean, et seal sees on suhkurt ka ilmselt. Aga lõuna ja edasi on kõik jälle korras olnud, Järgmine patukas on planeeritud jaanipäeva. Ei tahaks seltskonnas üksi kuskil nurgas passida ju kui teised head paremat söövad. Loodan, et jaanipäev muidugi läheb paremini ja suudan ainult ühe toidukorra patukaks panna.                                                                                                                                                              

Veel muidugi probleem on ikka mul vee joomisega. Tava päevadel saan selline 1,5 l kokku. Ei jõua nagu koguaeg seda jälgida ka, et rohkem saaks. Aga ma proovin, otsustasin, et panen omal vee kuskile pudelisse ja käe ulatusse, siis püsib koguaeg meeles, et joo vett.                                                                                                                                                           

Oehh, ja trennist pole vaja ültse rääkida, iga õhtu unub ära. See on see suvi, päev läbi väljas, toimetad lapsega, teed süüa ja ei jäägi nagu aega üle. Aga proovin ennast parandada, kõige parem on muidugi kohe hommikul ära teha.                                

Kui ma alguses tegin toite nende retseptide järgi mida arvuti välja pakkus siis nüüd olen targem ja valin hästi palju ise retsepte. Näiteks ostsin omale arbuusi ja hilisõhtul söön seda kas singi või juust vms-sega koos.                                                         Olen igal juhul rahul, steviaga pole ma siiani harjunud, pigem olen loobunud sellisest magusast. Pigem ostan omale maasikaid, arbuuse, pirne jne… Nendele ei pea midagi lisama ja ajavad magusa isu väga hästi ära 🙂                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse