136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Number 6


Jee, olen lõpuks saanud number 6 ette. Kaotatud küll ainult 3 kilo aga hea tunne, et kuus on ees. Lõpuks muidugi tahaks number viite ka ära näha, aga see veel pikk tee. Igaljuhul olen nii õnnelik veelkord fitlapile.                                                                                                                                                                                                                                 Vahepeal tegin ka jooksu trenni. Kavas on kirjas 1min jookse 2 jaluta, aga ma tegin vastupidi, jooksin 2min ja jalutasin 1 min. Ja kuskil kilomeeter jooksin selle 15min jooksul. Pean veel mainima, et veebruari kuus jaksasin ma vaid 200m joosta. Nii, et treeningutest on kasu olnud. Lõpuks olin ikka täiesti läbi, vee pudel unus ka koju. Koju jõudes kohe kraani kallale vett jooma.       Retsepte olen ka nüüd palju katsetanud, ning olen palju meelepäraseid leidnud. Suve lemmik on muidugi Õun ja juust, mille siis asendan kas murelite või maasikaga. Olen alati suur juustu sõber ka olnud. Maitsesin ka juku juustu aga vot see ei maitsenud, ostan ikka pigem 24% juustu.                                                                                                                                              

Paar päeva tagasi ostsin lõhe ja nüüd iga päev mingi lõhe retsept. Hetkel ka podiseb lõhesupp. Teen seda esimest korda aga usun, et tuleb väga maitsev. Eile oli lõhepasta ja see oli küll nii nii hea.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Isegi mees on mõningaid toite hakanud koos minuga sööma.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marii Varik
3572 lugemist
Minust

Olen 22 aastane, 2 lapse ema, rasedustega on jäänud mulle külge 20 lisa kilo.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on lihtsad ja maitsvad retseptid, kõiki tooraineid saab muuta endale sobiva vastu. Ning siin on nii palju vahvaid inimesi kes motiveerivad sind edasi ja edasi liikuma.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva