137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

1kuu ja 1 nädal


Alguses oli plaan, et igal nädalal annan ülevaate. Nii saaksin ennast reel hoida. Kuid sellest ei tulnud midagi välja  kuna mul aeg kadus käest. Kirjutada oleks olnud palju kuid aega selleks ma ei suutnud leida. Selle teengi ühekokku võtva postituse.  Sellist toidu jälgimist alustasin 15 või 16 juuni. Kava soetasin neljas juuli. Kuid 15 juunist kuni tänaseni olen kaotanud 12kg. Ja sellest seitse kilogrammi olen kaotanud kavaga. Kui võtan asja kokku,  keskmiselt viis kuni kuus kilo olen kaotanud kuus. Minu jaoks ei tundu kuus suur number kuid kahe kuu peale kaksteist on juba miskit minu jaoks. Enne kui kava pikendasin toitusin ma ka fitlapi Põhi mõtete järgi ja abiks oli ka kaalust alla raamat. Tundub, et see on end ära tasunud. Olen aus mul pikk maa minna kui 12h läinud hell yeah see on super. Ning kui aus olla, siis ma pole arugi saanud sellest , et raske kaalu kaotamise protsess oleks käsil kuna minu jaoks on see nii fun olnud. 

Kui esimesel kahel nädalal olin ma võhik lihastreeningu osas, siis trummipõrin avastasin enda jaoks ringtreeningu.  Ma algul nii kartsin minna. Minu suurim kompleks , et äkki mina millegi jaoks liiga raske või ei saa hakkama. Ning muidugi ei saa unustada seda, et ma ei näe ka kõik see sportlikum välja. Otsustasin, et ostan endale uued trenni riided kui näen parem välja.  Kuna mul veel vanad alles, siis saan neid kasutada. Kuid kuidas seda öelda kuid uusi pükse käisin küll ostmas. Kui eelmine kord ei läinud nood püksid jalgagi, siis sellel korral saingi soetada ja see tegi nii rõõmsaks.  

Kuid tagasi trenni juurde. Vaatamata hirmule ja oma kompleksidele ma naudin trenni kuna sel ajal ma unustan kõik need asjad , mis tekitasid minus muret, sest ma keskendun harjutustele.  Ma olen nii õnnelik,  et mul elus oli selline muutus ja, et leidsin sellised inimesed kes mu kutsusid ja julgustasid jõusaali minema. 😀 

Kuid toitumise poole pealt ei ole a millegi pärast nuriseda. Toidud meeldivad. On toite mida saab kiirelt teha kui vajadus ja on toite millega saan nautida söögitegemist. Pere on ka siiani kiitnud neid sööke.  

Kuid ilusat alanud nädalavahetust teile. 😀
Triin Siniorg
3169 lugemist
Minust

Hetkel olen töötav üliõpilane. Lisaks tööle ja koolile olen ka tantsuringi juhendaja algklassidele. Ning kasvatan 7 aastast tütart. Minu jaoks sai pöörde punktiks mai kuu. Kaks kuud pärast seda kui jätsin suitsetamise. Pidin leidma võimaluse kuidas saada uuesti maha selle, mis oli juurde tulnud. See teekond siiani huvitav ja põnev olnud. Ning väga positiivne, et nii palju toetavaid inimesi on mu ümber


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva