136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Veidi vingumist ja vabandusi. Selleks et seegi endast välja saada


Ei lähe see alugus nii libedalt midagi, kui paar päeva tagasi lootsin. Ma leian pidevalt, et üritan kavasid enda tahtmise järgi painutada mitte ennast kava järgi! Kuid eks ma alustasin sellega suht kiirustades. Mees lubas nädalavahetusest alates ka asjaga kaasa tulla ja siis on kergem lasta toitumiskaval öelda, mida süüa teha selle asemel, et meie ette planeeritud asju muutma hakkan. 

Kuid keeruliseks teeb asja peamiselt see, et ma hirmsasti tahaks oma øpingute tekitatud stressi toiduga leevendada. See ongi olnud nädala suurim katsumus ja eneseületus: ma olen siiamaani suutnud mitte totaalselt alla anda ja magusat näost sisse ajada. Nädala suurim mitte nii hästi ønnestumine on trenn. Mulle muidu meeldib väga ennast liigutada, kuid tunnen pidevalt, et ma ei tohiks selle peale hetkel aega kulutada. Loomulikult on ju tegelikkus vastupidine. Ja loomulikult ei kasuta ma seda aega kirjutamiseks/lugemiseks, nagu iseendale kinnitan. Aga samas tean, et varsti varsti saan ka selle paika. 

Lähen uuele katsele jooksmisega. Ma olen Endomondo programmiga alustanud tøenäoliselt 5-6 korda! üle kahe nädala kunagi vastu  ei pea, sest mingil pøhjusel jääb ikka kusagilt auk sisse ja siis see auk venib ja venib pikemaks. See kord on auk veninud kolm nädalat. Seega alustan algusest, kuid mitte homme, vaid täna. Selle blogi vølu minu jaoks seisneb selles, et kui ma siia kirjutan, et midagi teen, siis tunnen, et olen nagu andnud lubaduse. Øhku ja iseendale, kuid kui see kirjas on, siis tuleb asi ära teha! 🙂  Jooksulindil ja treeningsaalis.. selle pärast et kodukant on nii üles-alla, et siin jookseks kops pärast paarisada meetrit kokku. Loodan et mingil hetkel siiski saan ka nii palju järje peale, et saan väljas joosta. Eelmine suvi kømpisin 2-3 km lähimale staadionile ja jooksin seal ringe, kuid aja møttes läks see jube pikaks. Probleem on selles, et mul läheb puls kiiresti megakørgeks. Ma ei ole veel seda tasakaalu leidnud, kuidas sörkida nii, et ta mul otse maksimumi peale ei hüppaks. Intervallid on hetkel ainuke viis, kuidas ma mingisugusegi distantsi asjast välja vølun. Eks järjepidevus viib ikka sihile! Kuid ma nii loodan, et homme saan siin kirjutada, et olingi tubli ja läksin tegin asja ära! 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Triin Lid
1808 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See, et ma enam ei pea paaniliselt oma nädalamenüüd ise planeerima ja välja arvutama oli üks suurimaid põhjuseid liitumiseks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva