Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Õunaaeg

Jälle on üks nädal läbi saamas ja käes pühapäeva õhtu. Reede-laupäev kadusid nii kiirelt, nagu poleks neid vahepeal olnudki. Mäletan, kuidas vanaema vanasti rääkis, et mida vanemaks saada, seda kiiremini aeg läheb. No ma ei tea. Kui mul juba praegu päevad lausa jooksevad minust mööda, mis siis veel saama hakkab, kui ma ükskord pensionile peaksin jääma smiley Mul on tunne, et selle pärast ei olegi vanematel inimestel und ja nad ärkavad juba 4-5 ajal hommikul, kuna muidu nad ei jõuakski oma toimetusi tehtud. 

Eile tuli meie majja uus koduabiline ehk mahlapress. Terve päeva sai siis erinevaid mahlasid katsetatud. Alustasime oma aia sügisõuntega. Nii hea ja magusa mahla sai neist. Järgmiseks võtsin ette apelsinid. Üks apelsin annab keskeltläbi 200ml mahla. Maitse super jälle. Kolmandana läksid mahlapressi ananassi tükid. Ananass on puisem ja mahla tuleb tunduvalt vähem kui õunast ja apelsinist aga maitselt oli minu lemmik. Toitumiskavasse mahlategu ei sobi aga kuidagi peab sügisel vitamiine ka saama ja vahel harva võib sellist tervislikku pattu endale lubada. Seda enam, et mahl täitis päris hästi kõhtu ja tahkemat toitu enam ei olnudki vaja. 

Tänane päev algas mahla joomise asemel tahke toiduga. Hommikusöögiks sai endale koha menüüs soolane puder. Peale sööki võtsin ette kappide koristuse ja silma pilgutamata oli käes järsku lõuna. Õnnelikuks väljavalituks osutus omleti retsept singi ja juustuga. Lisasin veel hunniku seeni ka juurde ja kõrvale ampsasin enda tehtud hapukurke. Väga maitsev oli. Peale lõunat võtsin koera ja läksin metsa jalutama. Koer sai ringi hullata ja mina oma samme teha. See sügis on ikka nii ilusat ilma hoidnud. Lausa lust on ennast looduses liigutada. 

Päev jätkus kiire tripiga veel linna peale lõunat. Peale seda tegin perele nende lemmik õunakooki ja ise nautisin vaid toas levivaid aroome. Pikk pai mulle selle eest. Suhkrust loobumine on üllatavalt hästi läinud. 

Nüüd on käes mõnus õhtupoolik. Tegin omale tassi kohvi ja röstleib heeringaga retseptist kiluleibasid. Panin taustaks Su nägu kõlab tuttavalt ja naudin viimaseid puhkehetki enne uue töönädala algust. Peale eilset mahlapidu ma täna hommikul kaalule ei kippunud. Eks ma homme vaatan oma kahjud üle. Plaan on ju neljapäevaks alla 101 kilo kaaluda. Neli korralikku päeva premeerivad mind loodetavasti soovitud kaaluga. 

Ilusat pühapäeva lõppu ja jõudu uueks nädalaks!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod