14. veebruar ehk teine nädal hakkab täis saama.

No tere-tere ja head sõbra-, valentinipäeva kõigile! 

Kuna ma kavaga alustasin uuesti 1.veebruaril, siis tänase päevaga hakkab mul täis saama kaks nädalat. Ja pean ütlema, et olen ikka kava jälgija! devil

Kaalu ma päris täpselt nüüd ei teagi. Viienda veebruari hommikul enne operatsiooni kaalusin ning sel hetkel olin endaga rahul. Kodus ma sellega endiselt hakkama ei saa, sest valin kolm erinevat kohta ja saan vastuseks kolm erinevat numbrit. laugh Teistpidi jälgin aga mõõte ning vaikselt need sentimeetrid kaovad. Kuna niiöelda massi jagub, siis langeb sentimeetreid just rinnalt, kõhult ja puusalt. 

Toitudega olen veel läinud lihtsamat teed, et valin endiselt endale tuttavaid toite, kuid vaikselt mõtlen ka teiste peale. Täna tegin näiteks peedisuppi, mida sain nii palju, et jagan lõunasöögi ning õhtusöögi vahel ära. Teiseks retseptiks valisin singivõileiva, mille samuti siis ära poolitan. Hetkel maitseb mulle samuti muna ning seetõttu nii mitmedki hommikud algavad retseptiga omlett singi ja juustuga. Kui tahan lihtsamat teed minna, siis haaran hommikul külmkapist proFeel kohupiimakreemi, sarapuupähklid ja puuvilja ning kõht on rahul. 

Tühja kõhu tunnet hetkel suuresti nagu ei tähelda, hommik algab tavaliselt nii 6-7 vahel, mistõttu hommikusööki söön kuskil 8 ajal. Lõunat plaanin tavaliselt süüa kuskil 12-13 paiku, õhtusöök 17-18 ajal ning hiline õhtusöök on kuskil 21 ajal. Hilise õhtusöögiga on ikka nii, et retsept "Keefir apelsiniga", mille asendan piimaga, et rahus oma kolme kohvi päevas juua ning puuviljaks olen valinud õuna, millele lisan peale ka kaneeli. 

Jutu kirjutamise jooksul tuli ka päike pilve tagant välja. Täna on üleüldiselt hea tuju (sellega meenub kohe Pharrell Williamsi lugu "Happy"). Mulle talv meeldib, selle aastaajaga olen ma seotud tihtipeale autospordiga. Naudin ise sõitmist (hetkel küll ise mitte võistlemist) ning teen ka fotosid erinevatelt üritustelt. Samas ootan aga juba kevadet, mil lumi sulama hakkab ning lilled vaikselt tärkama. 

Üllataval kombel olen ikka kavas, kuigi varasematel aegadel jooksin juba reelt maha. Hetkel pean ennast väga tubliks, sest mõtted kuskile rämpstoidule ei jookse. Patutoidukorrad olen vastavalt ära kasutanud ning ei mingeid süümekaid. Motivatsioon on olemas, siht silme ees ning sõbrannad on toeks! heart

Õhtul saab teha iseendale pika pai ja soovida, et kõik laabuks hästi! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod