83964 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kapsaga saledaks
09.02.2017

2 nädalat pluss 4 päeva vähem või rohkem kaalujälgimist on möödunud väga kiiresti.

Kõigepealt siis alustuseks eelmisest nädalast: püsisin samas kaalus, grammid siia-sinna on kõikunud, aga see on minu puhul nii tavaline, et ei viitsi neid gramme eraldi välja tooma hakatagi.

No ja mis tunne oli? Kavas ma 100% ei olnud, aga kui kaal ei langenud, siis minu arvates oli ikka Fitlap süüdi 🙂 Sest keegi peab süüdi olema, hahahaaaa. Tahtsin ju hästi aeglast kaalulangust, aga justkui ei sobinud see variant 😛 Nädala sisse sattus ka päris patuseid hetki, nii et hea üldse, et kaal sama püsis ja ei ole kolinaga tagasi tulnud seda aasta algusest alates kaotatut. Ja trenni tegin vaid ühe korra mitte kaks. Sedagi reedel, kodus, iseseisvalt ja suurest hirmust, et selle nädala trenn jääb üldse ära. Kokkuvõttes aga andis see kodune pilates koos mõne lisanduva jõuharjutusega nii hea tunde, et hakkasin isegi endast lugu pidama – suudan küll treenida, kui tahan.

Üllatus, üllatus, kaalusin ka täna ja nüüd selle nädala 4 päevaga oli kaal langenud ja mitte vähe! Ikka üle kilo! Selles tuleb süüdistada ilmselt kapsasaltit, mida ma tegin palju ja sõin palju. Sest no tülikas on teha teda ja kui juba, siis juba.

Kapsasalat minu moodi: palju valget peakapsast ja natuke punast peakapsast tuleb ribastada, lisada natsa suhkrut (oi kui paha, aga teeb kapsa pehmeks) ja segada. Hea oleks puulusikaga segada ja siis see kapsas pudruniaga kausipõhja vajutada, pisut mahla välja pressides. Palju tampida ei ole vaja, sest suhkur-sool toovad niigi kapsale mahlakuse. Tiba seisab ja siis segan juurde riivitud porgandit ja tilli. Sellist salatit olen ma nõus päev otsa iga toidu juurde sööma. Mõnikord teen mingist kogusest kapsast ämma varianti – lisan sibulat ja segan hapukoorega. Teinekord jälle lisan ühe avokaado.

Fitlap minule ülisuuri portsjoneid ette ei ole kirjutanud. Lõuna- ja õhtusöögi portsud on väiksemad olnud minu tavalisest ja hommikusöögi omad jälle suuremad. Eks ma olen meelega vältinud retsepte, kus kogused absurdselt suureks lähevad – eelistan tervet mõistust,

Kui täna näitas kaal 72,3 kg, mis on täiesti täiesti imeline number ja pole sellist kaua näinud, siis nädala lõpuks võib midagi tagasi ladestuda ja ma peaaegu ootangi, et ladestuks. Sooviksin vaid seda, et esimene number ikka 72 jääks, olgu seal koma taga siis kuitahes suur number veel…

 

Kairit Raudpuu on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva