140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Teeme ära!


No nii, juhtus see, mis juhtuma pidi. Kirjutasin esimese pika blogi postituse siia ja siis, kui hakkasin pilti lisama, otsustas veebilehitseja ära hanguda. Mis siis ikka, hakkan otsas peale smiley

Alustasime elukaaslasega Fitlap toitumiskavaga täna. Esimeseks hommikusöögiks valisime täidetud munad ja lisaks pirnid. Retsept oli ülilihtne – munad, hapukoor ja maitseained. Keedumunad on meie üks lemmik hommikusöökidest ja tavaliselt sööme neid rohkem majoneesiga. Sellepärast oli alguses võõras kasutada majoneesi asemel hapukoort, kuid lõpptulemus oli vaatamata sellele maitsev. Ja mis kõige tähtsam, kõht sai täis. Ma ei ole veel tutvunud Fitlapi soovitusi jookide koha pealt, seega jõin hommikusöögi kõrvale puhast vett. Tööle jõudes tegin endale suure tassi musta teed (kuna ma kohvi ei joo) ja tassi segasin ühe suhkrutüki. Oleme elukaaslasega suured mee tarbijad ja tegelikult me joome teed ja kohvi ka ainult meega. Ostame mee Läti piiri äärest ühelt usaldusväärselt mesinikult, kuid praegu oleme kogu mee ära tarbinud. Poest ei ole ma eriti raatsinud mett osta, sest välismaa mesi ei pruugi olla puhas mesi ja Eesti tootjate oma on mega kõrge hinnaga. Vaatasin, et Fitlap soovitab kasutada maguasinena steviat. Ma hetkel arvan, et jään pigem mee tarbijaks, küll vähemas koguses.

Meie toitumine on siiani olnud nii ja naa. Toitumiskavadega oleme kokku puutunud nii palju, et minu elukaaslane on katsetanud Bonsuna jõusaali kava ja toitumist, mu õde on kasutanud Orgu kavasid. Minu jaoks pole kumbki erilisi tundeid tekitanud ja seega pole ma sellega kaasa läinud. Ühel hetkel hakkas mu elukaaslase ema kasutama Fitlapi toitumiskava ja tulemused on olnud silmnähatavad. Mis kõige tähtsam- toidud on ülimaitsvad. Seega nüüd tekkis tahtmine ka ise proovida.

Trennidest. Käime mõlemad elukaaslasega 2-3 korda nädalas saalihokitrennis, lisaks sellele on nädalavahetustel tihti võistlused. Aeg-ajalt kasutame töö juures jõusaali ja mõnikord käime ujumas. Talvisel perioodil meeldib meile suusatada, kuid kuna viimased talved on olnud lumevaesed, siis kahjuks koguvad suusad rohkem tolmu garaaži nurgas.Kevad-suvi-sügis perioodil käime palju jooksmas ja osaleme rahvajooksudel. Elukaaslasel on seljataga kolm maratoni ja minul  tuleb esimene sel sügisel Tallinnas. See on üks suur põhjus, miks ma Fitlapi kasutajaks hakkasin. Kaalun hetkel ligi 68 kg ja seda on minu arvates liiga palju. Olen valmis oma toitumisharjumisi muutma ja täna on selleks hea päev.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!tiuksss
8276 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 29-aastane, armastan saalihokit ja jooksmist. Muidugi ka söömist...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib menüüde mitmekesisus ja valik tundub lõpmatu. Kuna olen näinud oma pereliikme pealt reaalset kaalulangust tänu Fitlap.ee-le, siis julgen seda soovitada kõigile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom