Kas eesmärgiga, või ilma? 17. Patuka tagajärgedest.

Tere!

Täna postitan jutu eilsest päevast ehk siis laupäevast. Ilm tuuline ja vahelduva pilvisusega. Ja ega see ilmateadegi midagi paremat ei luba. Kas tõesti on juba sügis. No loodame, et septembris tuleb vähemasti nn. vananaistesuvi veel. Väljas pole eriti meeldiv olla, sest aegajalt viskab vihmasapsaka. Natuke ikka toimetan aias – seon mõned lilled kinni, kastame kasvuhoonet ja saan sealt paar kurkigi. Mõni tomat hakkab ka juba vaikselt värvi muutma. Tänavu peab lilledega eriti hoolas olema, tuul ja vihm kipuvad kurja tegema – tuul räsib ja vihm peksab õied maha, amplitaimede lehedki hakkavad liigsest niiskusest kollaseks minema. Mis teha, on nagu on.

Hommikul kaal 77,9, s.t. 700 g lisandunud. Pole ka ime, sest neljapäeva õhtul sai ikka korralikult patustatud juustu, oliivide, veini ja väikese pudeli tumeda käsitööõllega. Nüüdseks sellega tükiks ajaks rahu majas, ehk siis mõne päeva jooksul vast taastub kõik, jätkan ju ikka FitLapi lainel.

Plaanisin minna jalutama ja poodi aga kus sa sellega, juba hakkas sadama. Tegelikult polegi eriti poodi asja aga see juba saanud harjumuseks, et korra üle vaadata, kas midagi kavakohast soodsamalt pakutakse. Ega see vihm mind eriti ei häiri, vihmariided selga ja vari kaasa, aga häirib hoopis tuul. Sellise tuulega ei tule vihmavarju kasutamisest midagi välja. Alles sain kingituseks uue vihmavarju, ei tahaks sellest ilma jääda, nagu juhtus vanaga – tuul lõi alla ja ilma ma temast olingi. Ja oma suvekaabust ei tahaks ka ilma jääda, kui tuul lööb serva alla, siis hakka teist mööda tänavat taga ajama.

Niisiis seekord õue ei lähe, vaid sean hoopis sammud trepist üles ja väntan seal pisut oma tubast ratast. Süüa õnneks täna vaaritama ei pea, söön veel kavakohaseid pidujääke – kana meeglasuuris. Tahaks kõrvale veel seda supernämma pastinaaki aga vot seda pole aga hoopis kahe vihma vahel lähen õue vaatama, kuidas nende porganditega on, ehk saan kana kõrvale mõned peenralt napsata. Vat sellised nad juba on ja kujutan ette, et maitsevad kindlasti hääästi.

Õhtuks peaks veel jätkuma eile praetud räime.

Selline rahulik päev iseendale, saab lihtsalt olla, muusikat kuulata ja pisut lugedagi.

 

Rahulikku päeva kõigile!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod