137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas eesmärgiga, või ilma? 16. Planeeritud patukas.


Tere!

 

31. juuli ehk minu FitLapi aastapäeva õhtuks olid tehtud suured plaanid, mida kõike endale tähistamiseks luban. Juba päevapeale tekkis kahtlus, et vist ikka ei luba midagi. Hoopis lükkan edasi ja  paari päeva pärast,  abikaasa sünnipäeval söön head ja paremat oma lemmiktoitudest.

Kuigi vahepeal ma  toitumiskavas lubatud Nõo grillitooteid poest ei leidnud, õnnestus ikkagi paar päeva tagasi saada Selverist glasuuritud kana. Ja kindel plaan oli  oma planeeritud patutoidukord täide viia. Ei saa ju endale antud lubadust lõpmatuseni edasi lükata. Aegsasti sai külmikusse valmis varutud oma lemmikpidupatutoite – valgehallitusjuustu, musti oliive ja veiniriiulgi ajab üle, sest sealt pole ammu midagi võetud, pigem on hoopis juurde tekkinud. Ennemalt sai ikka pidupäevadel paar klaasikest head punast veini sõprade seltsis joodud aga juba tüki ajal enam mitte. Mulle tundub, et alkohol on üks kurja juur kehakaalu suurenemises ja olen püüdnud seda vältida.

Kuna tegemist polnud ümmarguse tähtpäevaga, siis erilist pidu nagu ei planeerinudki. Aga oli arvata, et lapsed ikka astuvad läbi ja vennalapsedki, sest taadi sünnipäeva nad juba ei unusta. Pidupäeva hommikul tegin mitmekordse portsjoni kama-müslikooki ja taat tõi poest lastele jäätist külmikusse. Nii et pidu lubatud ja lubamatute roogadega võis pealelõunal alata. Retsepti järgi plaanisin glasuuritud kana, kus lisandiks brokoli, porgand ja lehtsalat. Tegin enda maitse järgi mõned asendused – brokoli asendasin kartuliga, porgandi pastinaagi ja bataadiga ning lehtsalati oma aia värske kurgiga. No ja kui laud kaetud ja külalised laua taga, siis selgus et valdav enamus seltskonnast on kas suuremal või vähemal määral FitLapi usku ja nii mõnedki neist on saanud innustust minu saavutustest. Toidud maitsesid kõigile ja pika õhtu jooksul sai siis minu etteplaneeritud patutoidukord ka koos paari klaasi värskaga lahjendatud veiniga realiseeritud. Kama-müslikoogist oldi ka väga vaimustunud ja uuriti retseptigi. Lapsed muidugi maiustasid veel jäätisega. Oli vahva õhtu oma kallite seltsis ja ma tahaks loota, et minu patustamiselgi vast erilisi tagajärgi pole. Eks ma annan edaspidi teada, kuidas sellega on.

 

Parimate soovidega!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juuli
26539 lugemist / 30 fänni
Minust

Pensionärist paksuke, kes pole veel harjunud, et polegi enam nii väga paksuke. 15 kuuga olen kaotanud pisut üle kahe puuda liigset keharaskust. Hetkeülesanne saada hakkama saavutatu hoidmisega.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imelihtne abimees kehakaalu kontrolli alla saamiseks. Meeskond on teinud kogu töö Sinu eest ära. Võimalus vahetada retsepte ja toiduained, Toidud huvitavad, maitsvad ja tasakaalus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva