Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kas eesmärgiga, või ilma? 16. Planeeritud patukas.

Tere!

 

31. juuli ehk minu FitLapi aastapäeva õhtuks olid tehtud suured plaanid, mida kõike endale tähistamiseks luban. Juba päevapeale tekkis kahtlus, et vist ikka ei luba midagi. Hoopis lükkan edasi ja  paari päeva pärast,  abikaasa sünnipäeval söön head ja paremat oma lemmiktoitudest.

Kuigi vahepeal ma  toitumiskavas lubatud Nõo grillitooteid poest ei leidnud, õnnestus ikkagi paar päeva tagasi saada Selverist glasuuritud kana. Ja kindel plaan oli  oma planeeritud patutoidukord täide viia. Ei saa ju endale antud lubadust lõpmatuseni edasi lükata. Aegsasti sai külmikusse valmis varutud oma lemmikpidupatutoite – valgehallitusjuustu, musti oliive ja veiniriiulgi ajab üle, sest sealt pole ammu midagi võetud, pigem on hoopis juurde tekkinud. Ennemalt sai ikka pidupäevadel paar klaasikest head punast veini sõprade seltsis joodud aga juba tüki ajal enam mitte. Mulle tundub, et alkohol on üks kurja juur kehakaalu suurenemises ja olen püüdnud seda vältida.

Kuna tegemist polnud ümmarguse tähtpäevaga, siis erilist pidu nagu ei planeerinudki. Aga oli arvata, et lapsed ikka astuvad läbi ja vennalapsedki, sest taadi sünnipäeva nad juba ei unusta. Pidupäeva hommikul tegin mitmekordse portsjoni kama-müslikooki ja taat tõi poest lastele jäätist külmikusse. Nii et pidu lubatud ja lubamatute roogadega võis pealelõunal alata. Retsepti järgi plaanisin glasuuritud kana, kus lisandiks brokoli, porgand ja lehtsalat. Tegin enda maitse järgi mõned asendused – brokoli asendasin kartuliga, porgandi pastinaagi ja bataadiga ning lehtsalati oma aia värske kurgiga. No ja kui laud kaetud ja külalised laua taga, siis selgus et valdav enamus seltskonnast on kas suuremal või vähemal määral FitLapi usku ja nii mõnedki neist on saanud innustust minu saavutustest. Toidud maitsesid kõigile ja pika õhtu jooksul sai siis minu etteplaneeritud patutoidukord ka koos paari klaasi värskaga lahjendatud veiniga realiseeritud. Kama-müslikoogist oldi ka väga vaimustunud ja uuriti retseptigi. Lapsed muidugi maiustasid veel jäätisega. Oli vahva õhtu oma kallite seltsis ja ma tahaks loota, et minu patustamiselgi vast erilisi tagajärgi pole. Eks ma annan edaspidi teada, kuidas sellega on.

 

Parimate soovidega!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse