Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Kas eesmärgiga, või ilma? 12. Aastapäev.

 

Tere!

Üleeile arvasin, et suvi on lõpuks Eestimaale jõudnud. 25 kraadi sooja ja päike säras taevas, mis tegi tuju rõõmsaks. Eile õues enam nii kena polnud, vahel päike, vahel pilvine, aga vihma õnneks ei sadanud. Täna on akna taga äiesti nutune-pilvine, tunne, et kohe-kohe hakkab sadama., oi, juba krabistavadki vihmapiisad vastu akent.  Pole hullu, ongi hea siin arvutiklahve klõbistada taustaks telerist tulev Viljandi Pärimusmuusika festivali kontserdi salvestus. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Tegelikult on mul äna siis see tähtis päev, mil aasta tagasi Liitusin FitLap toitumiskavaga. Vahepeal olen saanud aasta vanemaks ja nn. juubeliaasta on läbi. Ühest küljest aasta on ikka paganama lühike aeg aga teisest küljest võib aastaga inimese elu väga palju muuta. Kõik on suhteline, oleneb kustpoolt asja vaadata. Millegipärast tundub mulle, et mida vanemaks saan, seda kiiremini aeg liigub. Peaks siis sellest aastast väikese vahekokkuvõtte tegema.

Kaalunumbritega on sama seis, nagu tänavuse ilmagagi, mängib vahepeal vingerpussi. Liitusin FitLapiga 31.07.2016 kehakaaluga 107,2 kg Selleks ajaks olin omal käel 2 kilost juba lahti saanud. 2 nädalat vähem kui aasta toitumiskavaga liitumisest, s.t. 17.07.2017 soovitud eesmärk täidetud – kaal 77,2 kg, s.t. FitLapi abil vabanenud 30 kilost ja 35 cm võõümbermõõdust.  Edasi jätsin asjad lahtiseks, uut eesmärki ei püstitanud ja säilitamise reziimile ka ennast ei ole pannud. Ehk asjad loksuvad ise paika ja keha näitab suunda, kuigi võiks ju jõuda 75 kiloni.  Kui 20.07.2017.a. kaalusin 76,4 kg , siis nädala pärast ehmatas kaal mind tulemusega 78,4. kg Seletust pole, toitunud olen koguaeg kava järgi, ei ühtegi patukat, ainult mis võib põhjuseks olla, olen nädal aega kõhukinnisusega hädas olnud. Lõpuks leidis see mure hetkelist leevendust ja täna hommikul näitas kaal jälle seda nn eesmärgi kaalu, ehk 77,2 kg. No mis seal siis ikka, vaatame, mis edasi juhtuma hakkab. Eesmärk on ju ikkagi  täidetud. Eks siin ole ennegi mul olnud vahepeal selliseid vigureid selle kaaluga. Ei lase ennast kõigutada. Tuju on hea, motivatsioon püsib, loodan et ei pea edaspidi endas pettuma.

Palju õnne mulle! Kõik mu lillekesed rõõmustavad koos minuga, mis näha juuresolevatelt piltideltki. See vaid üks osa tubasest aknaääreõieilust.

Ikka väga mõnus on olla 30 kilo kergem ja kanda riideid, mida veel aasta tagasi endala lubada ei saanud. No täna on küll vist see päev, kui luban endale korraliku patuka. Mis see küll olla võiks. Magus asi see kindlasti pole ja rämpstoit ka mitte. Kui, ehk siis tavalisest suurem lihatükk, veidi valgehallitusjuustu ning musti oliivegi, mis on olnud mu suured lemmikud ja mis endistel aegadel pidupäevadel ei puudunud laualt. Vat selline plaan siis, aga eks ma annan teada, kuidas selle realiseerimisega tegelikult läks. Aga FitLapi seltsis on küll kavatsus veel kaua olla.

Ilusat suve nautimist ja unstuste täitumist kõigile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod