137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas eesmärgiga või… 21. Talvevarudest. III


Tere!

Täna jätkan oma kurgiteo juttu, ehk et õnnestumine või ebaõnnestmine oleneb õige või vale soola kasutamisest. Sügisepoole  saime veel natuke kurke ja ennäe imet, hoopis teine lugu, kurgitegu õnnestus täiega. Paaril viimasel aastal sai kasutatud hoidiste tegemisel eranditult seda Hispaania hoidistamissoola, millest eelmises postituses kirjutasin ning mida on olnud saada Selveritest ja imede-ime sain om krõmpsud kurgid tagasi. Nii lihtne see oligi. Terve aasta oli nii hea võtta FitLapi retseptide järgsete toitude valmistamiseks enda kasvatatud ja hapendatud ja marineeritud kurke. Mulle isiklikult maitsevad hapukurgid veel rohkemgi kui marineeritud ja tahakski neid võimalikult palju sisse teha. Sel sügisel aga uus mure platsis. Paar päeva tagasi rääkis üks kohalik kurgikasvataja uudistesaates, et halbade ilmade tõttu jääb kurgisaak kesiseks. Ja nii paistab olevat ka koduaia kurkidega lugu. Hädapärast on küll jagunud värskelt salatina söömiseks aga kui just mingit imet ei juhtu ja ilmad ootamatult ei parane, siis tuleb sel talvel jääda lootma ainult poekurkidele. Siis tahaks täpsemaid FitLapi juhiseid, milliseid sobib kavajärgsetes toitudes kasutada.

Hetkel kuluks meil veel rohkemgi kurke, kuna meil siin seltsiks väikesed kurgisööjad. Laste issidel-emmedel said sedakorda puhkused läbi ja seetõttu nagu ütlevad väiksemad lapselapsed (kaks kuueaastast preilit), et nemad tulevad paariks nädalaks jälle Mummu ja taadi lasteaeda – nii nad ise seda vanaema ja vanaisa juures olekut nimetavad. Ootame aga pikisilmi pisutki paremaid ilmu, et saaks õues joosta ja talveks energiat koguda. Saab ju aias põõsa küljest mõne marja suhu napsata, porgandipoisi võtta, kaevu juurest veest läbi ja krõbistama. Tomatidki läheks kaubaks, kui neid jaguks ja punaseks läheksid. Elame linna servas suhteliselt rahulikus väikeste eramajade rajoonis, kus eriti palju automürina ei kuule. Peaaegu nagu maal. Saab jalgratastegagi ümber maja sõita ja palli mängida. Hetkel aiatööde mõttes ka rahulikum, nii et aega lastega tegeleda.

Vihmase ilmaga tuleb tubasemad mängud ette võtta. Tüdrukud on suured joonistajad ja igasuguseid lauamängegi varuks, nii et saab koos mängida. Igav meil koos juba ei hakka. Võtme siis kõik koos suvest veel viimast ja veedame kvaliteetaega koos lastelastega.

 

Suveilmaimele lootma jäädes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juuli
26749 lugemist / 31 fänni
Minust

Pensionärist paksuke, kes pole veel harjunud, et polegi enam nii väga paksuke. 15 kuuga olen kaotanud pisut üle kahe puuda liigset keharaskust. Hetkeülesanne saada hakkama saavutatu hoidmisega.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imelihtne abimees kehakaalu kontrolli alla saamiseks. Meeskond on teinud kogu töö Sinu eest ära. Võimalus vahetada retsepte ja toiduained, Toidud huvitavad, maitsvad ja tasakaalus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva