136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas eesmärgiga või… 19. Talvevarudest.


Tere!

August käes ja varsti on algamas talvevarude soetamise aeg. Minusugusel vanaaja inimesel harjumus talveks ikka üht-teist talveks keldrisse ja puukuuri valmis varuda. Kaks kõige olulisemat asja, mis peab ikka olemas olema, on küttepuud kuuri all ja talvekartul keldris. Küttepuud on muidugi ammu olemas ikka paariaastase tagavaraga, nagu ma korra juba kirjutanud olen, et puuriit on pensionäri parim sõber – annab talvel sooja ja parajat füüsilist liigutamistki. Puud tuleb ikka juba varakevadel valmis varuda, et saada soodsamat hinda ja suvejooksul ka kuivavad õues, et sügiseks saab varju alla tassida.Talvekartulid on Võrumaalt tuttava talumehe käest tellitud. Sealt oleme juba palju aastaid oma kartulid ostnud, ikkagi kindel kaup. Nüüd olles oma toitumisharjumusi muutnud ja jälgides FitLapi toitumiskava on oluline ka marjade ja muu külmutatud kraamigi olemasolu. Aias on küll olemas marjapõõsad aga saak jäi tänavu küll kesiseks. Talveks varuda polnud nagu eriti midagi, hea seegi, et igapäevasteks vajadusteks sai aiast ühte-teist võtta ja saab veelgi. Õnneks oli eelmisel aastal korralik marjasaak, nii et midagi jäi isegi üle selleks talveks. Eelmisel aastal jätkus oma aia õunu lausa uue aastani kuid tänavu seda rõõmu küll loota pole. Õunapuude otsas ainult mõned õunad ja seda isegi mitte kõigil puudel. Aga mis teha, aastad pole ju vennad. Eks siis turg ja pood aitavad.

Porgandeid saab küll õnneks juba oma peenralt noppida aga kurkidega ka sel aastal pisut kesised lood. Meil on küll kurgid nii avamaal kui ka mõned taimed kasvuhoones aga saaki hakkas õuest enne saama kui varju alt ja kui ühes oma eelmistest postitustest kirjutasin, et olen oma kurkidest talvevarudki saanud sisse teha, siis sel aastal kisub asi kahtlaseks. Kurk ju vabavara ja seda saaks süüa koguaeg toidulisaks salatina, kui aga jaguks.  Tore oleks FitLapi kavajärgsetes toitudes omatehtud lubatud koostisega hoidiseid kasutada.  Kuidas selle kurkide sissetegemisega asjad sujuvad, sellest ehk homses postituses.

Kirjutamiseni!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juuli
26256 lugemist / 29 fänni
Minust

Pensionärist paksuke, kes pole veel harjunud, et polegi enam nii väga paksuke. 15 kuuga olen kaotanud pisut üle kahe puuda liigset keharaskust. Hetkeülesanne saada hakkama saavutatu hoidmisega.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imelihtne abimees kehakaalu kontrolli alla saamiseks. Meeskond on teinud kogu töö Sinu eest ära. Võimalus vahetada retsepte ja toiduained, Toidud huvitavad, maitsvad ja tasakaalus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva