Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Juuli jutud. Väike vahekokkuvõte.

 

Tere!

Aastavahetusel ikka mõeldakse möödunule tagasi ja küsitakse, milline oli eelmine aasta. Viriseda võiks ju alati aga tegelikult suures plaanis oli kõik hästi. Siinkohal meenub mulle abikaasa vanaema, keda mul oli au tunda küll ainult paar aastat, kui ta oli päris kõrges vanuses, aga mulle jäi ta meelde oma suure südamesoojuse ja heasüdamlikkusega. Kui temalt küsiti, et kuidas sul läheb ja kuidas tervis on, siis oli alati vastus, et hästi läheb, elu on kuldne, iga kuu tuuakse pension koju kätte, tuba soe ja toit laual, mis vanainimesel veel tahta ja kui pea valutab ning kehva on olla, siis lähen kuuri alla, lõikan mõne puu katki ning löön kirvega pooleks, siis on jälle hea olla, pea läheb selgemaks. Nii et ei mingit kurtmist ega virisemist, kuigi tegelikult olid siis hoopis teised ja palju raskemad  ajad, kui praegu. Kõik on suhtumise küsimus.

Mis puutub  möödunud aastasse, siis olen mina sellega  väga rahul, lapsed ja lapselapsed tublid ja terved ja kui peale üle  neljakümne aasta koosoldud aega tunned et oled  hoitud ning  sinust endiselt hoolitakse ja tervised ka lubavad normaalselt elada, siis ongi ju kõik hästi. Eks ise peab ka väikese panuse andma et kõik õnnestuks. Mina olen tänu FitLapi abile ja enda soovile ja tahtmisele oma osakese enda paremaks saamiseks andnud ja sama võin öelda ka abikaasa kohta, sest tal täitub 5. jaanuaril suitsuvaba aasta. Isegi auto hakkab roostetama, kui seisab garaažis liikumatult, s.t. enda liigutamine on tähtis ja tänagi sai vaatamata vihmasele ilmale ikka oma õueringid tehtud.

Kuidas kehakaaluga jääb, eks see selgub nädala lõpupoole, kui kaalumispäev tuleb. Aga tegelikult on senini ka sellega hästi olnud, säilitamine on enam-vähem väikeste kõikumistega õnnestunud ja pühadki rahulikult üle elatud. Laual olid kavakohased pidutoidud ja hulgaliselt vabavara, ning joogiks laimiga vesi, ei mingit kraadiga jooki. Köögikaal jäi küll minust kööki nukralt seisma ja söödud sai tublisti, pidu ju ikkagi. Nagu siin väikeste eramajade piirkonnas kombeks, sai südaööl ka õues käidud ilutulestikku vaatamas ja ümberkaudsetele naabritele head uut aastat soovimas.  Tulevärk oli võimas ja nii see uus aasta siis vastu võetud saigi.

Uueks aastaks uusi plaane veel tegema ei hakka, praegu on kõige tähtsam  hoida ennast samal kursil, et kaal püsiks. Aitähh kõigile kaasteelistele, toetajatele ja kaasaelajatele, nn. küünarnukitunne on üks paganama hea tunne, aitähh ka FitLapi meeskonnale, tänu kellele positiivsed muutused on aset leidnud!

 

Edukat uut aastat kõigile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod