Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Juuli jutud. Reklaami ohver.

Tere!

 

Eile läksin reklaami ohvriks. Uurisin köögilaua juures postkastist toodud värskeid reklaame, mille hulgas ka üks Maxima oma. Polnud ammu seal käinud ja tekkis mõte, et lähen õige vaatan oma silmaga, mida head  pakutakse. Mõeldud-tehtud, vihmajope selga ja bussile. Ega mulle seal midagi eriti silma hakanud, kõndisin niisama riiulite vahel, kuni järsku peatus silm kaubaalusel, mille peal kastid erinevate köögimasinatega – nende hulgas ka multikeetja. Lähemal uurimisel selgus, et müügil koguni 38%-lise soodustusega. Siit blogist on silma jäänud kiitvaid hinnanguid selle köögimasina kohta. Igaks juhuks võtsin appi ka nn. kolmanda õlekõrre ja helistasin sõbrale, kellel teadsin sellise keetja olevat. Sealt sain ka oma mõttele toetust ning positiivse hinnangu. Tegingi mina siis selle hullu tembu ja ostsingi endale uue köögiabilise.

Nüüd aga uus mure platsis, kuhu ma ta panen. Eks peab hakkama köögis nuputama, kuidas ruumi saada. Kuna töötasapinda ju suuremaks ei venita siis tuleb abi otsida kõrgustest, s.t. mingi riiul võiks aidata ruumi juurde tekitada. Aga nagu omal ajal mul ema tavatses ikka öelda, kus häda kõige suurem, seal abi kõige ligem. Kurtsin oma muret taadile, et mingit riiulit oleks vaja, et ega ise ka ei tea, milline see võiks olla. Poest kohe vaevalt sellist leiab, mis sobiks ja kust see penskar seda rahagi võtab enne järgmist pinsipäeva, kui väljaspool plaani selline ost tehtud. Ei saa ju hambaid ka varna riputada ja aastatega tagavaraks kogutud vana rasvki siin FitLapis peaaegu kõik maha söödud. Ja ega minusugune ju ei kannata, et oodata veel paar nädalat värske rahani. Ikka nüüd ja kohe vaja asjad ära korraldada. Taat mõtles siis natuke ja kutsus mind kuuri juurde ja näitas ühte vana täispuidust nurgariiulit, et äkki annab sellest midagi kombineerida. Kruvisime siis selle riiuli kahekesi detailideks lahti ja asusin seda taastama. Kõigepealt lihvisin lauad vanast lakist puhtaks, siis lõikasime detailid parajaks, et uus-vana riiul mahuks nurka töötasapinnale seinalolevate maitseaineriiulite kõrvale ja kruvisime tagasi kokku. Lõpuks viimistlesin oma uue riiuli töötasapinna õliga ja siis kuivama.

Selline see lõpptulemus siis saigi

Täna hommikul võtsin ette köögis suurema asjatamise ja nii see uus abiline köögis oma koha leidiski.

Nüüd tuleb siis käsile võtta kasutudsjuhend ja põhjalikult läbi uurida. Nii et sellest, kuidas uues keetjas toiduvalmistamine sujub, kirjutan ehk edaspidi.

 

Peatse kirjutamiseni!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse