Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Juuli jutud. On pühapäev tore päev…

Tere!

Eile oli tõeline pühapäev koos  banaanipannkookide ja lastelastega. Hommikuses kohvilauas sai meenutatud aastatetaguseid sündmusi, sest mõned elus olulised asjad jäävad kauaks meelde. Nimelt oli eile vanema lapse sünnipäev ja aastaid tagasi sel päeval oli õiues 30 kraadi külma, tänavu vaevalt 3 kraadi.

Kuna polnud mingi ümmargune tähtpäev, siis tütar otsustas sel korral seda tähistada teatrikülastusega. Piletid olid juba mitu kuud tagasi ostetud ja tütred oma peredega läksid kella neljaks Vainemuisesse vaatama "Hüljatuid". Suuremad lapsed olid kaasas aga mõlema pere kuueaastased tüdrukud jäid minu ja  taadi seltsi. Neil on seda etendust veel vara vaadata, peavad  natuke kasvama. Lapsed old juba varakult siin,  lõunatasime kõik koos ja laual oli ikka FitLapi kavakohane toit, ei mingit patustamist. Kõhud täis, siis läks suureks mänguks, kuna tüdrukud ühevanused, siis nad klapivad omavahel hästi ja toimetavad isekeskis, nii et vanaemal ei ole muud vaja teha, kui süüa anda, kui kõhud tühjaks lähevad. Kui tubastest mägudest isu täis sai, siis mindi taadiga õue kelgutama.

Õues lõbu laialt, sest taat viitsib nendega mässata ja jookseb nagu poisike ümber aiamaja. Siis pole jalad haiged ega midagi. Tänavu veel pole niipalju lund, et saaks aeda kelgumäge ehitada aga sellegipoolest on vahva õues möllata.

Mis puutub minu toitumisse, siis läheb teine nädal uuesti kaalulangetuse tähe all. Esimese nädala tulemus oli -600 grammi, millega olen igati rahul. Eks organism peab natuke kohanema ka järjekordse toidukoguste vähenemisega. Kartsin, et kuna olen säilitamisel harjunud suuremate toidukogustega, et äkki jääb kõht tühjaks, aga senini küll mingit puudujääki tunda ei ole. Üheks minu suureks vabavara lemmikuks on saanud nuikapsas, kui kunagi armastasin süüa kas tumedat või valget šokolaadi, siis nüüd ei oska ilma nuikapsata hakkama saada. Tahaks kohe igale toidukorrale magustoiduks peale süüa.

Paistab, et seda ostetakse poest palju ja meie kohalikust Coopi poest  pole seda alati saadagi. Siis peab sammud seadma Selverisse aga mulle tundub, et Coopist ostetud juurikad on palju magusama maitsega, kuigi pisut kallimad. Huvitav oleks teada, kas nende kasvatamine võiks ka oma aias õnnestuda või on sama probleem, mis kaalikatega, et ussid panevad kõik nahka.

Varsti võib hakata juba kevadele mõtlema aga praegu tuleb nautida igat hetke ilusast talveilmast. Täna sai tehtud suur jalutusring, kuigi esimene mõte oli peas, et sõidaks bussiga ja vaataks mõnda poodi sisse.  Bussipeatus kodule liiga lähedal, aga õnneks hetkel ühtegi bussi ei tulnud ja hakkasin lihtsalt sihitult astuma ja nii ma lihtsalt uitasin õues ringi, kusagile sisse ei astunud ja täpselt lõunasöögi ajaks jõudsin koju tagasi. Väga mõnus jalatuskäik oli.

 

Ilusat talveilma nautimist kõigile.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod