Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Juuli jutud. Oh seda reklaami küll.

Tere!

 

Olen mina ikka üks nõrk naisterahvas küll. Tegelikult, mis puudutab igasugu kaupade reklaame ja telefonimüüjaid, siis ma ennast nii lihtsalt mõjutada ei lase. Telefonile vastates teen klaasilõikaja näo pähe (kaju, et need müügi mehed-naised seda ei näe) ja teatan, et vabandust, mul pole aega ja pole huvitatud, nägemist. Nii et pikka juttu ei tule. Kui keegi hakkab mingit teleteenuse paketti pähe määrima, siis on nii lahe teatada, et vabandust, mul pole telekatki. Ega siis keegi enam rääkida taha.

Nädal enne pühi potsatas mulle meilboxi reklaam, kus Top Shop pakkus igasugust kaupa poole hinnaga. Vat see hakkas mind huvitama küll. Kunagi õnnestus mul ära päästa üks kast köögividinatega, mida omanikud ei kasutanud ja tahtsid viia taaskasutusse. Tõin selle endale koju ja sahvris ta seisis vast paar aastat, kuni ma lõin käed FitLapiga. Hakkasin asja uurima, tõin tuppa, pühkisin tolmu maha ja praeguseks on ta mul praktiliselt iga päev kasutusel olnud. See on blenderist väiksem riist, kus kaasas kaanega nn. segamis topsid kahes suuruses jne. Hästi mugav kasutada, segan sellega koogitaignad, vahustan omleti, purustan köögiviljad, pähklid, teen smuutisid jne. Minu jaoks täiesti asendamatu. Kahjuks on ta päris vanakene juba ja hakkab vaikselt otsi andma. Mootor veel töötab, aga plastmassist osad hakkavad ajapikku ära väsima ja murenema.

No vat siis nähes seda reklaami, tuligi pähe, et ehk leian endale uue abimehe. No ja leidsingi riistapuu nimega Nutri Bullet. Mis seal siis ikka, ega ma pikk mõtleja pole, nagu mul hea tuttav ütleb, et tehtud-mõeldud. Tellisin ära ja et mitte saatekulu maksta, läksin pakile ise Eedeni keskusse järgi. Polnudki seda uuenenud keskust veel uurinud ja päev enne pühi sinna läksin ja ühtlasi tõin  oma abimehe koju. Aga nagu tänapäeval ikka, käivad asjad interneti abiga, vähemasti mulle arusaadavat juhendit kastis polnud, seega hakkasin netist juhendit otsima. Jah ime, see õnnestus lausa tasuta arvutisse alla laadida. Hakkasin siis otsast lugema ja ega ma kohe aru saanudki, mis imeriista ma siis endale ostsin. Esimene lause kõlas nii:

Õnnitleme teid NUTRIBULLETI — maailma esimese toitainete ekstraktori — ostu puhul!

Meil on hea meel, et olete valinud optimaalse tervise ja elujõu tee!

No  ma siis uurin, mis see ekstraheeritud toit ja nutribalast  jne. on ning nüüd see noorus ja tervis mul alles tulema hakkavad. Aga see selleks, ei taha sellega oma vanainimese pead segi ajada. Esmapilgul tundub, et vähemasti täidab ta sama funktsiooni, mis mu vana abimeeski, saab pähkleid, seemneid jahvatada, smuutisid teha jne. Kapis ootamas kikerherne purk ja seesamiseemne pasta, mille leidsin oma väikesest Selverist. Nii et mõni päev võtan ette oma esimese hummuseteo. Eks siis annan ka teile teada, kuidas välja tuli. Seniks olge aga tublid ja katsetage julgelt uusi asju.

 

Kirjutamiseni!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod