Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Juuli jutud. Ikka veel üllatun.

Tere!

Täna täiesti tavapärane ilm jälle, s.t. ikka sajab. Sügis  koputab uksele, kuigi ennustati, et sel aastal tuleb ta hilja, aga paistab et ikka iga asi omal ajal. Teisipäeva õhtune ilmateade oli päris hirmutav – öökülma oht. Juba sai mõeldud, et mis nende kõrvitsatega saab, ei tahaks küll lasta külmal ära võtta. Mõtlesime siis, et vaatame, mis seis hommikul on, meil siin vanakestel hakkab ju hommik teatavasti  üsna varakult – taat ärkab poole nelja paiku ja minulgi on viimasel ajal esimene äratus juba viie ajal. Siis loen pisut ja püüan uuesti magama jääda. Enamasti see isegi õnnestub. Taat läheb aga oma jalgrattaringe tegema, sest hommikul on hea omaette sõita. Nii et vajadusel oleks poole öö ajal saanud oma kolm kõrvitsat päästa. Õnneks polnud seda aga vaja, sest see ennustatud öökülm jäi tulemata, öösel oli kuus kraadi sooja ja sügislilled, sealhulgas astrid, õitsevad vapralt edasi.

Vaatasin hommikul aknast välja, päike säras ja tundus, et ilm on ilus. Panin riidesse, et minna õue toimetama ja prrrr, no täitsa külm hakkas, sest tuul nii kõle, et pidin  minema tuppa tagasi, et veel soojemalt riidesse panna. Ega kaua ei tahtnudki õues olla ja lõunagi varsti käes. Olin plaaninud teha maksakastet broilerimaksast, kuid siis meenus, et tegin ükspäev lahti suure tuunikala konservi, mida Rimis soodukaga müüdi ja patt oleks lasta see raisku minna. Panin otsingusse tuunikala ja üheks võimaluseks pakkus arvuti tuunikalapastat. Ma pole eriti suur pastatoitude sööja aga seekord sai otsustavaks see, et ka Pomito tomatikaste pakk oli külmkapis poolik, nii et see valik tundus õige. Olemasolevatest toiduainetest piisas lausa neljakorseks portsjoniks, millest minule kaheks toidukorraks, ülejäänud taadile. Panin valminud toidu taldrikusse, peale parmesani juustu ja värskeid basiiliku lehti.

Hakkasime siis sööma ning saime suure üllatuse osaliseks, et pasta maitses suurepäraselt ja seda viimasel ajal juba teist korda. Eelmine kord tabas mind sama üllatus, kui tegin kahe juustu pastat. Ainuke mure, mis sellega on, et portsud tunduvad kuidagi väikesed. Aga siin tuleb ikka vabavara appi. Õnneks salatijagu kurki tuleb veel õuest peenralt. Hoian pöialt, el öökülmasid  veel ei tuleks, mis kurgisaagile järsu lõpu teeks.

 

Meeldivaid toiduelamusi kõigile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse