137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Juuli jutud. Ikka veel üllatun.


Tere!

Täna täiesti tavapärane ilm jälle, s.t. ikka sajab. Sügis  koputab uksele, kuigi ennustati, et sel aastal tuleb ta hilja, aga paistab et ikka iga asi omal ajal. Teisipäeva õhtune ilmateade oli päris hirmutav – öökülma oht. Juba sai mõeldud, et mis nende kõrvitsatega saab, ei tahaks küll lasta külmal ära võtta. Mõtlesime siis, et vaatame, mis seis hommikul on, meil siin vanakestel hakkab ju hommik teatavasti  üsna varakult – taat ärkab poole nelja paiku ja minulgi on viimasel ajal esimene äratus juba viie ajal. Siis loen pisut ja püüan uuesti magama jääda. Enamasti see isegi õnnestub. Taat läheb aga oma jalgrattaringe tegema, sest hommikul on hea omaette sõita. Nii et vajadusel oleks poole öö ajal saanud oma kolm kõrvitsat päästa. Õnneks polnud seda aga vaja, sest see ennustatud öökülm jäi tulemata, öösel oli kuus kraadi sooja ja sügislilled, sealhulgas astrid, õitsevad vapralt edasi.

Vaatasin hommikul aknast välja, päike säras ja tundus, et ilm on ilus. Panin riidesse, et minna õue toimetama ja prrrr, no täitsa külm hakkas, sest tuul nii kõle, et pidin  minema tuppa tagasi, et veel soojemalt riidesse panna. Ega kaua ei tahtnudki õues olla ja lõunagi varsti käes. Olin plaaninud teha maksakastet broilerimaksast, kuid siis meenus, et tegin ükspäev lahti suure tuunikala konservi, mida Rimis soodukaga müüdi ja patt oleks lasta see raisku minna. Panin otsingusse tuunikala ja üheks võimaluseks pakkus arvuti tuunikalapastat. Ma pole eriti suur pastatoitude sööja aga seekord sai otsustavaks see, et ka Pomito tomatikaste pakk oli külmkapis poolik, nii et see valik tundus õige. Olemasolevatest toiduainetest piisas lausa neljakorseks portsjoniks, millest minule kaheks toidukorraks, ülejäänud taadile. Panin valminud toidu taldrikusse, peale parmesani juustu ja värskeid basiiliku lehti.

Hakkasime siis sööma ning saime suure üllatuse osaliseks, et pasta maitses suurepäraselt ja seda viimasel ajal juba teist korda. Eelmine kord tabas mind sama üllatus, kui tegin kahe juustu pastat. Ainuke mure, mis sellega on, et portsud tunduvad kuidagi väikesed. Aga siin tuleb ikka vabavara appi. Õnneks salatijagu kurki tuleb veel õuest peenralt. Hoian pöialt, el öökülmasid  veel ei tuleks, mis kurgisaagile järsu lõpu teeks.

 

Meeldivaid toiduelamusi kõigile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Juuli
27002 lugemist / 31 fänni
Minust

Pensionärist paksuke, kes pole veel harjunud, et polegi enam nii väga paksuke. 15 kuuga olen kaotanud pisut üle kahe puuda liigset keharaskust. Hetkeülesanne saada hakkama saavutatu hoidmisega.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imelihtne abimees kehakaalu kontrolli alla saamiseks. Meeskond on teinud kogu töö Sinu eest ära. Võimalus vahetada retsepte ja toiduained, Toidud huvitavad, maitsvad ja tasakaalus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva