84826 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Masenduse hommik
12.02.2017

Kui eile olin positiivne ja entusiasmi täis, siis täna peale eilset sünnipäeva enam mitte. Käisin hommikul kaalupealt läbi ja vastu vaatas sama nr, mis esmaspäeva hommikul alustades- ehk siis üks sünnipäev (kartulisalat, täidetud munad, singirullid ja küpsisetort- mis kõik ise tehtud) nullisid terve mu nädala. 

Nüüd ma siis istun diivanil kohvitass käes ja mõtlen, et pean kleidiotsinutele minema laughsellise tujuga laugh Tahaks näha…frown

Ega tõele au andes, oli eile õhtul vahepeal tunne küll nagu tänast ei tuleks- mõtlesin et kui juba patukord teha, siis ikka nii et oleks tehtud laugh ma loodan et tegu on lihtsalt shokiga, mis mu keha sai ja et mul ikka päris nädalat jälle ei lähe, et see kõik uuest alla saada. Kusjuures on ju tulemas veel sõbrapäev (läheme elukaaslasega restorani) lisaks nädala lõpus pulm – ma juba hirmuga mõtlen, mis saab kui aus olla. Ma ei ole selline inimene, kellel oleks poes raske käia mingit ninninänni ostmata, sellega ma saan hakkama. Kuid kui mulle kõik hea ja parem ninaalla valmis panna, siis on mul ikka väga raske loobuda. Aga vähemalt saam endale meelde tuletada täna hommikust tunnet kaalule astudes, ehk see tõmbab natukene tagasi. Üldiselt ma olen püüdnud mitte kaaluteemat endale kinnisideeks võtta- et ma muust ei räägi ega mõtle jne. Lihtsalt kuna ma alles harjun Fitlapi kasutama, siis paratamatult on hetkel kokkamime minujaoks planeerimine ja seega väga suur osa minu elust ja minu poeskäigud on väga läbimõeldud ja mööduvad näpuga järhe ajades. Proovin mitte muutuda inimeseks, kes enne igat ampsu kõigile kòrvalistujatele kurdab et appi appi ma ei tea mis nüüd hommikul saab jne. Mul im tegelikult üks selline tuttav- kes väga tublilt koatas üle 10kg. Algkaal oli natukene üle 60kg ja  üüd 50 kg. Tüdruk näeb väga hea välja. MInumeelest ideaalne keha, minu mehe arvatex natukene liiga peenikene, kuid see selleks. KUid selle inimesega koos olemine on natukene vaevaline- muust ta ei räägi kui toidust. Et ikka kui palmu ta süüa võib ja kas üldse ja issand mis ta sõi jne. Selle kõige juures ongi kõige kurvem see, et kui paljud in leiavad endale uue ja meeldiva elustiili, siis temajaoks tundub see siiani olevat täielik piin. Ta ei naud seda ja sellest ka see kinnisidee. Lisaks ma ei tea, kas ta enam ei saa aru et ta juba on peenike ja reaalselt mõtlebki et peaks veel alla võtma või räägib sellest lihtsalt et kõik kiidaksid, aga ta reaalselt arvab, et ta peaks veel alla võtma.

Igatahes leian, et see blogimise variant siis ideaalne- ma ei tea, kas keegi loebki, aga kui mina saan end siin välja elada. Mu elukaaslane ilmselt ei mõistaks mu paanikat 1.2 kg pärast laughSaan oma tunded jagatud ilma teisi tüütamata. 

Natukene ka eesmärkidest- unistus oleks ette saada nr 5. Olgu see siis kasvõi 59,9 laugh aga tänase hommikuse seisuga on sinn 8 kg minna (eile oli 7laugh).

 

Igatahes suundun ma varsti kleidiotsingutele- ehk siis pärast ole näha, kas ma olen veel suuremas masenduses hiljem või mis saab laughAstu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.