84670 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Esimene nädal
11.02.2017

Täpselt 5 päeva tagasi otsustasin, et sel suvel tahaksin end suveriietes mugavalt tunda..nii umbes üle 2 aasta laugh Tegelikult on asi naljast kaugel. Oma kehaga ei ole ma vist päriselt kunagi rahul olnud (kuigi vanu pilte nüüd vaadates tundub, et polnud mu tegelikult viga midagi, aga sellist sisemist rahulolematust olen vist tundnud nii kaua kuni mäletan). Ühesõnaga modellimõõtu ei ole ma kunagi olnud, kuid ülekaalus ka mitte. Viimastel aastatel on aga kehakaal tõusnud u 8 kg- mida on ikka väga palju. Kuidas? Ma ei teagi, olen endameelest koguaeg samamoodi toitunud, trenni ei ole teinud. Suur tervisliku toidu austaja ei ole ma kunagi olnud, kuid sellele vaatamata, olin koguaeg normaalkaalus. 

Ma olen kaalu langetama hakanud ka varem- kuid tavaliselt pean vastu paar nädalat. Võtan alla u 3 kg ja siis annan alla. Ma ei teagi, kas sellepärast, et on tunne, et oh nüüd võib end korraks lõdvaks lasta või siis loodan tulemusi kiiremalt saada ja tekib käega löömise tunne. Fitlapi kasuks otststasin ma eelkõige seetõttu, et siin on niipalju erinevaid retsepte- ja süüa võib ju pm kõike. Tervislik toitumine ongi elustiil- kuid varasemalt tundus mulle, et tervislik ongi ainult liha ja salat ja kõigest ülejäänust (eelkõige kartulist- mu lemmikust) peab loobuma. Õnneks sain nüüd aru, et nii see ei ole. 

Esimese 5 päevaga olen kaotanud kusagil 1,2 kg. Kusjuures selle sees on olnud juba 1 patukord (käisin sõbrannadega väljas söömas) ning eileõhtuses kaneeliksaiakesed. Ühesõnaga elukaasalsel tuli eile isu järsku kaneelisaiakesi teha ja no ahjust tulles olid need lihtsalt nii maistvad, et pidin endale ka lubama. Täna hommikul kaalule astudes oli õnneks number sama mis eile hommikul- kuid sellele vaatamata tekkis ka korraks tunne, et issand, kas me ei saagi enam MITTE KUNAGI endale ühtegi maiustust lubada- siin peagi silmas mitte neid tervislikke maiustusi vaid just neid kõige halvemaid, nisujahust jne. Loodan siiski, et nii traagiline see kõik ei ole ning kui vahets harva endale mõistlikus koguses midagi lubada, siis ei tee see minust allaandjat. Miks ma oma mehel neid üldse teha lasin? Mina üritan oma sõpradel ja pereliikmetel elada ikka nii nagu nemad seda ise tahavad- ma ei hakka kellegile peale suruma, et nad läheksid trenni (Seal ei käi ma isegi) või siis hakkaksid tervislikud toituma. Elukaaslane sööb kusjuures minuga Fitlapi toite hea meelega- need ju maitsvad. Kuid ta on kõige suurem magusasõber keda ma tean ning ma ei saa seda temale keelata- pole vajadustki. Täna sõin hommikuks omletti, kuid kuna tean et õhtul on süünipäevale minek, siis ma juba tean, et sellest tuleb üks patuõhtu sad Igatahes ma loodan, et võimalikult palju tagasi hoida, alkoholi mitte tarbida ning jääda mõistlikuse piiridesse.

Praegu veel igatahes loobumise mõtteid ei mõlguta!!Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.