Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Üks samm edasi ja kaks sammu tagasi?

Tegelikult on nii, et ei ole ei edasi ega tagasi, sest viimaste nädalate jooksul olen ma sellise kaalu juures olnud, mis on kogu aeg nagu sama, kuid ma tunnen, et mu keha vajab midagi muud või õigemini vajab seda, et ma jälle toituksin hästi. Olen päris palju väljas söönud ning seetõttu pole see mu seedimisele kõige õigem. Lisaks lõigati mul poolteist aastat tagasi nagunii sapipõis ka ära, nii et justkui peaks see rasva seedimine nagunii raskem olema – mulle tundub, et veidi ongi kuigi see mu igapäeva elu väga ei ole senimaani mõjutanud. 

Homsest hakkan jälle ka kava järgi toituma ning õnneks on nii, et kui juba paar päeva seda tehtud, siis on hea ka edasi minna – alguse valmistamine ja menüü paika panemine on see kõige raskem.                                                                                

Seniks leidsin ka mõned toidud, mis mul vist postitamata olid, kuid kuna päris mitu nädalat on möödas, siis ma kõikide puhul ei ole kindel, mis retsepti järgi ma seda täpselt tegin. Igal juhul on need maitsvad ja väga kiire valmistada. 

Hetkel ma arvan, et võtan mingi mango-smuuti ette, sest mingit rasket asja ei suuda ilmselt süüa- nädalavahetusest vaja puhata, sest millegipärast on tõsine rammestus peal ja igalt poolt valutab. 

Seniks aga maitsvad toidud: 

Nagu näha, siis söök oli huvitav ja ei pea vaid kapsast sööma, et kaalust alla võtta. 🙂 

Järgmiste päevade menüü peaks ka välja mõtlema.. mis on Sinu lemmikud, mis valmivad kõige kiiremini  ja on kõige toitvamad söögid? Ma tavaliselt toitun päris palju ka mitmeviljaleivast ja a la teen võileibu, sest nii on kõige kiirem, kuid samas ka päris hea on neid süüa. Üpris maitsev!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Jõudu ja jaksu! 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod