Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Selle nädala trennid – raske oli!

See nädal on tuhisenud mööda ja seda võib kirjelda kui töiselt väga pingelist ja teguderohket nädalat. Nädala alguses oli mul keerulisem fitlapi kavas püsida ja üritasin võtta kõike mõõdukalt ja ratsionaalselt ning nädala keskelt ja lõpupoole olen kenasti kavas olnud. 
Samuti jäi  tänasse päeva minu sünnipäeva tähistamine – sünnipäevalauale tehtud söökidest kirjutan peagi eraldi loo ja panen ka pildid üles. 

See nädal aga käisin nagu ikka HAF treeningstuudios – kolmapäeval oli EMS-i trenn 20 minutit nagu ikka ja siis neljapäeval tõmbasin veidi teistmoodi vesti selga, samamoodi pandi juhtmed külge ja tegin 50 minutit hoopis lümfiprogrammi(ehk metabolic programmi 1 variant) , mis mõjub kehal rohkem pealmistele kihtidele, aga siis ka lümfidele ja aitab ainevahetust ka kiirendada.

Eesmärk sellel on kiirendada ainevahetust, intensiivistada nahaalust verevarustust, toetada lümfiringet. See progamm aitab kaasa kaalu alandusele kui kombineerida treeninguga. Kui oled just haigeks jäämas siis tegelikkuses aitab kehas nn pisikud kiiremini välja ajada läbi selle, et môjub lümfisüsteemile.

Päris mõnus ja alguses ma küll hindasin ennast üle, sest see ei pea olema samasugunu tunne ja pinge nagu on EMSi trennis, ning kui sain selle tugevuse paika, siis oli mõnus seal 50 minutit olla ja kuna see mõjutab ikkagi erinevaid suuri lihasgruppe, siis ma põhimõtteliselt lebasin seal teki all ja värisesin. 😆 Aga tore oli ja soovitan proovida. Pärast oli kehal ka tunne, et nagu oleks midagi teistmoodi teinud ja kuigi ma ei oska seda seletada, siis tundsin, et see mu üleüldist olekut mõjutas. Ma arvan, et ma pärast tundsingi, kuidas mult neid pisikuid kehast välja aeti!

Seal ma siis niimoodi lebasin ja värisesin teki all. 

See nädal oli raske – nii emotsionaalselt, ka füüsiliselt oli EMS-is ikka kõva treening ja ma ütlen nii palju, et kui mul poleks seda Tervisestaari programmi, siis ma võib-olla poleks ka trenni läinud ja ehk mitu korda täitsa käega visanud fitlapile. Trenni osas on hea, et mul aeg kinni ja ikka minema pean (kuigi esmaspäevasesse Jumpingusse kohe kuidagi ei suutnud minna, sest keha vajas tohutult puhkust ja oli stressis) ja toidu osas olen ikka üritanud ratisonaalselt mõelda, et mul mingit suurt emotsionaalset liigsöömise puhangut ei tuleks. Võtan seda 3 – kuulist tervisestaari kampaaniat/väljakutset ka selliselt, et saaksin seda ka hijlem jätkata ning et oleksin tugev ja motiveeritud ka edasi minema, et tervislik eluviis oleks elustiil ja et poleks selliseid suuri jo-jotamist kaaluga, tervislikult suhtuda nii trenni kui ka toitumisse. Üritan võimalikult palju ka kirjutada ikka ning anda edasi enda kogemust ja seda, kuidas mul läinud on ja millega minul on raske olnud. 

Kui on küsimusi või tahate mingist teemast täpsemat juttu, siis andke teada. Järgmiseks nädalaks paar pikemat juttu mõeldud. 

Nagu ikka, siis fitlapi toitude ja HAF-i trennide pildi – ja jutublogi ka siin: https://www.instagram.com/tervisestaar/

Aitäh lugemise eest! 

Tervisestaar Mari Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod