Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Kuidas kõik oleks võinud totaalselt pekki minna?

Ehk siis viimased nädalad (isegi rohkem) on olnud täiesti hullumaja – väga palju uusi ettevõtmisi, ideid, projekte ja kõikide probleemide lahendamine ja ka inimestevaheliste konfliktidega tegelemine justkui oli läinud ühel ajal. Samas nagu ikka tavaline sügis, sest siis on just viimased aastalõpu toimetused kavandatud, üldiselt ongi väga kiire periood,  töö juure eesmärgid vaja ära saavutada ja käib ka kibe planeerimine järgmiseks aastaks. Tuleb tuttav ette? 
Just vaatasin ka, et ma olin ka sotsiaalmeedias ja üldse kõige oma trennide ja toitumise jagamisega nii palju tegelenud, et ma viimane nädal üldse ei jaksanud teha ei pilte ega midagi. Tegin neid kõiki asju ikka ning oli ka mõtteid, mida postitada, aga olin nii väsinud pärast tööd ja võisin kohe 22-23 aeg diivanil nokauti magama jääda. Nüüd õnneks olen selle soolika ka tagasi saanud ja jagan igast nippe, mõtteid ja ka pilte taas kõikide huvilistega! 

Ma ikka päris mitmel korral mõtlen, et asi oleks võinud minna ülekäte ja oleks ehk jõudnud uuesti liigsöömise juurde, aga õnneks olen suutnud kenasti püsida reel ja kõike mõistusega võtta. Ja siinkohal ma kindlasti mainin, et mul eelmisel nädalal oli ka rohkem kui üks “patukord” ja kui tuleb ka ette, et mingi päev olete tööl söönud tordi- või kringlitüki või liigselt lattesid töö juures piimaga teinud, siis see on okei ja minge ikka edasi ning ärge kukkuge enesehaletsuse, süümepiinade ja enda maha tegemise auku. Jah, muidugi kui võtta vaid järgmise päeva  kaalunumbrit, siis see võib 700 grammi suurem olla (aga ei pruugi), aga kui olete järjepidevalt ikka normi juures söömas ja ka kui teete trenni, siis saavutate peagi oma eesmärgi! Järjepidevus on võti, aga samas kui te ühel või kahel päeval lubate endale midagi muud kui fitlapi kava ette näeb, siis tehke seda! Ärge muidugi 2000 kcal ees endale iga kord “patukat” tehke, aga kui söötegi tööl või sünnipäeval mingi asja tähistamise ajal midagi head ära, siis see on okei! 

Tõsi, teise poolena ma ütlen, et ma olen ikkagi väga hea fitlapi kava jälgija, st et ma olen 90% ajast (mõnedel päevadel ka peaaegu 100%) ikkagi fitlapi kava jälgija, aga olen aru saanud, et minu väga suur probleem kaalulangetamise juures on see, et olen lubanud endale niisama söömist (kui kõht ka tühi pole) ja seda mõnikord ka meeletutes kogustes. Ilma enesedistsipliinita ei olnud minul võimalik kaalu aastaid langetada, aga kui seda juba nüüd teinud olen, siis on palju lihtsam seda hoida, aga samas ma tean, et ei tohi lasta end jälle sinna igapäevase valede asjade ja ülesöömise staadiumisse minna. Kui söön normilt, siis on kõik normis ja kui ka teen trenni sinna juurde, siis on olukord väga hea! 

Suuresti on kindlasti mind aidanud see, et ma tervisestaar olen ja jäädvustan enda teekonda üles, teen pilte ja jagan enda kogemust teistega – kuidas ma siis saakski feilida? Tõsi, ma muidugi võiksin end tõeliselt piitsutada, aga ma tahan ikkagi, et mul oleks tervislik toitumine, trenni tegemine ja enda tervise eest hoolitsemine eluviisiks ning tean kahtlemata, et kui see sisaldab ka alkoholi tarbimist tähtpäevadel, kringli ja tortide söömist sünnipäevadel ja pidustustel, siis seda ma ka teen ja naudin. Kahtlemata jälgin rohkem seda, kuidas ma söön, milliseid valikuid poes teen ning pärast fitlapi kasutamist on mul retseptid palju tervislikumad, mitmekülgsemad kui nad varem olid. 

Ehk siis praegu läheb kõik väga hästi ja just eile ka vaatasin enda kaalu ning ka kõiki mõõte, mis on muutunud pärast seda kui Tervisestaari väljakutsega alustasin. Mul on ikka nii nii hea meel, et sain valituks ja ma loodan, et olen andnud mingeid mõtteid enda teekonnal. 

Endiselt, kui tahate mingit konkreetset teemat lugeda, midagi teada, millestki abi, siis palun kirjutage siia kommentaaridesse või siis saate seda ka mitte nii avalikult teha minu Instagrami kontol kui saadate mulle sõnumi. Siis tean ka rohkem, et kas mu lobisemisest ja kirjutistest ka kasu on.😄😄

https://www.instagram.com/tervisestaar/

Aitäh lugemise eest! 

Tervisestaar Mari 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod