Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Detsembrikuu pidustused

EI taha viriseda ja vinguda, kuid tegelikult on ju raske. Praeguseks olen saanud väga palju alla ja tundub, et ma olen kaalu kaotamisega seisma jäänud, kuid eks see minu süü ka ole, sest šokolaadi on hunnikute viisi ja sünnipäev ning jõulupidusid on rohkem kui vaja. 😀 Kõik pralled, jõulukoosviibimised on ju vaja ära teha!? 

Praeguseks on mul nii, et väga paljud inimesed märkavad mu kaalukaotust, kuid samas ma ise tean, et mul on veel pool maad minna (no vb veidi vähem), kuid üks 8-10kg võiks maha saada ning siis kenasti trennis käia ning keha voolida kauniks! Kehamassi indeksi järgi olen normaalkaalu lõpuosas, niiet statistiliselt on juba kõik korras. Kui nüüd saaks ka endaga rahul olla, et siis jätkata kaalu säilitamisega, siis oleks juba päris hea. 🙂 Ja eks see ka nii ole, et kui söömine on enamvähem korras ja ka trennis korralikult käia, siis võib patustamisi ka rohkem lubada ning kaal ei tule kolinal uuesti tagasi. Tuleb mõistlik olla ning siiski tarbida kõike tervislikultt ning kui aus olla, siis söön ka vähem kui enne ning olen teadlikum sellest kui palju ma võiksin või peaksin sööma. Eks algul kui Fitlapiga liitusin, siis oli üllatus suur, et nii vähe makarone või riisi peaks keetma, sest eelnevalt tegin nii tunde järgi ja sõin head kraami terve taldrikutäie kuniks kõht sai täis. Nüüd saab ka kõht täis ja taldrik on ka täis, kuid kõrval on rohkem vabavara, mida võib süüa kui palju tahan ning reaalse toiduportsjoni suurus on vastavalt minu kaalule paigas. 

Eile olin juubelil ja täna olen enamiku ajast üksi kodus olnud. Kuna niisama lebotan diivanil, siis vaatasin sarju ja tegin ka šokolaadiga kakaod ning võtsin ka šokolaadi kõrvale. Selle mõttega, et ma siis homme alustan uut nädalat ja kõik läheb tagasi paika. Eks see nii ka ole, kuid olen täheldanud seda, et kui ideaalkaal on ligemale tulnud, siis on kergem patustada, sest peeglist vaatab päris ilus pilt vastu ning kaal ka mõne patustamise järel nii kergesti ei tõuse. ÕNNEKS! 😀 Kuna mul oli kaks nädalat tagasi operatsioon, siis trennist tunnen küll puudust, sest see aitas mul kindlasti kaalu kaotada ja ka keha kenamaks teha- 3-4 korda nädalas tegin pidevalt ikka koduse kava järgi trenni. Nüüd pean veel 1-2 nädalat kindlasti taastuma ning siis vaatama, milliseid raskusi saan endale ette taas võtta. 

Positiivne on see, et septembris panin endale eesmärgiks kaaluda 75 kg aasta lõpuks, millest on praegu umbes 2kg puudu ning veidi rohkem kui 2 nädalat sinna ka aega, mis tähendab, et vaheesmärk on täiesti käega katsutav!!

Aga olgem ikka pühadeajal tublid kõik!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod