141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Proovisin ka seda bensuka salatit


Tahtsin ammu juba aga käsi ei tõusnud seda peaaegu 5€ maksma ühe topsitäie salati eest, kui ma saan selle raha eest omale terve päeva söögi. Raha oli ka vähe. Aga kuna varsti on lootus raha saada, siis okeeei ma lubasin seda endale.

Aus arvamus – midagi väga erilist ei ole. Normaalne salat.
Kõik koostisained on normaalsed, maitse on normaalne… okei soola pidin juurde panema. Ja mind ajas hirmsasti naerma et mu salati sees oli ÜKS kirsstomat 😀
See meeldis et kastet oli palju 🙂
Aga see jällegi ei meeldinud, et tops oli nii kitsas et segada ei saanud, poole peal vihastasin peale seda kui mul eiteamitmeskord salatilehed topsist välja tahtsid ronida… ja valasin kaussi ümber. Siis sain lõpuks munaviilud ka üksteise küljest lahti 🙂

Kõht jäi küll kuidagi tühjaks, algul silma järgi tundus normaalne ja ei hakanud vabavara panema aga oleks vist pidanud. Või on süüdi see et mul on kohv otsas ja ilma kohvita ei saa ma toidust seda küllastust mida muidu? Kes teab.
Tänane lõunasöök on igatahes varasem kui tavaliselt 🙂

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Terekertu
8342 lugemist / 6 fänni
Minust

Meeldivas vanuses, 30ndate esimeses pooles kolme lapse ema. Mul on olematu tahtejõud ja mitte nii olematu kogus pekki, millel omakorda olematu soov kaduda. Aga ma ei anna alla :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju jõukohaseid ja lihtsaid toite. Ja siis ka selliseid, mida saab lihtsalt haarata ja süüa.Minusugune kokkamisvihkaja suutis ka endale leida hunniku asju millega saab kaalu alandada :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom