Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Proovisin ka seda bensuka salatit

Tahtsin ammu juba aga käsi ei tõusnud seda peaaegu 5€ maksma ühe topsitäie salati eest, kui ma saan selle raha eest omale terve päeva söögi. Raha oli ka vähe. Aga kuna varsti on lootus raha saada, siis okeeei ma lubasin seda endale.

Aus arvamus – midagi väga erilist ei ole. Normaalne salat.
Kõik koostisained on normaalsed, maitse on normaalne… okei soola pidin juurde panema. Ja mind ajas hirmsasti naerma et mu salati sees oli ÜKS kirsstomat 😀
See meeldis et kastet oli palju 🙂
Aga see jällegi ei meeldinud, et tops oli nii kitsas et segada ei saanud, poole peal vihastasin peale seda kui mul eiteamitmeskord salatilehed topsist välja tahtsid ronida… ja valasin kaussi ümber. Siis sain lõpuks munaviilud ka üksteise küljest lahti 🙂

Kõht jäi küll kuidagi tühjaks, algul silma järgi tundus normaalne ja ei hakanud vabavara panema aga oleks vist pidanud. Või on süüdi see et mul on kohv otsas ja ilma kohvita ei saa ma toidust seda küllastust mida muidu? Kes teab.
Tänane lõunasöök on igatahes varasem kui tavaliselt 🙂

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod