Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Pauhh

89 pealt kahe päevaga 86,3 peale.

Ma tegelikult täpsustan, et võtsin augustikuus 7kg alla ühe teise dieediga. Lõpetasin täpselt 86kg peal ja siis hakkasin uuesti normaalselt sööma, tõusis kaal 87 peale. Mis on okei, sest kilo piires võib kaal kõikuda. Aga siis ma ei söönud enam väga normaalselt. Täpsemalt siis ma hakkasin omale liiga palju lubama 😀 ükspäev sõin kooki (ikkagi kooli algus ju) ja siis teinepäev pool kilo šašlõkki ja siis veel šokolaadi ja umbes kell 23.00 sõin 1,5 pakki makrapulki magushapu tšillikastmega… Seega tõusis kaal 89 peale väga ruttu aga samas ma tean et suur osa oli lihtsalt selle toidu KAAL ja ootamatust söömissööstust hoidis ka keha vett kinni…

Aga ikkagi pauhh, sellist langust ma ei osanud oodata. Et ma 89 pealt langen ühe päevaga 87,1 peale on veel okei, sest ma tõesti hakkasin päris palju vetsus käima peale fitlapiga alustamist, aga et ma selle pealt omakorda 86,3 peale 1 ööpäevaga liigun on väga positiivselt üllatav. Eks võibolla alguse asi aga ikkagi ju tore 🙂

Eile sõin lõunasöögiks seda mis on retseptina kirjas "broilerisüda seente ja tatraga" ainult et ma panin tatra asemele täisteramakaronid. No täitsa lõpp kui hea toit tuli! See saab mul kindlasti suur lemmik olema. Suvikõrvitsa asendasin paprikaga.

Tundub et see fitlapitamine istub mulle päris hästi. Ma saan nii paljude "tavaliste" toitude hulgast valida.
Õhtusöögiks sõin tegelikult müslit jogurtiga aga mitte fitlapi menüü oma vaid ma arvutasin õhtusöögi kaloraaži nutridatas välja ja panin sama kaloraaži järgi müslit-jogurtit. Midagi ta ei muutnud ka.

Piima osa on imelik. Üks toidukord menüüs on piim ja ma valin selle hiliseks õhtusöögiks aga tegelt jaotan päevapeale ära, kohvi peale ja joon niisama, aga… 1,5% piima on saada ainult prismas ja see on mingi kõrgkuumutatud versioon. Ses suhtes on totakas sõita prismasse ainult selleks et sealt osta kanasülti ja seda piima (sest kanasüldi toidukord mulle ka väga väga maitseb) lihtsalt selle pärast et maja ees asuvas Rimis kumbagi ei müüda 😀 aga noh, mis teha. Autole hääled sisse ja minekut.

Toetusgrupis otsisin just teemat kuidas lõtvunud nahaga toime tulla. Ma võtsin veebruari-märtsi jooksul alla 7kg, siis hoidsin kaalu paigal et keha harjuks ja võtsin augustis uuesti 7kg alla. Mitte et mu nahk nüüd teabmishull oleks aga kui ma veel alla võtan siis ta ilmselt hakkab hull olema.
Paljutõotavad tunduvad kupud. Eks ma ilmselt seda tegema hakkan. Praegu ma lasen selle mummulise hularõngaga, see peksab sangasid ja kõhupekki nii et mees pärast ei saa ümbert ka kinni hoida 😀 aga ma tean et aja jooksul muutub vöökoht tuimemaks ja saab juba lasta 15 mintsa jutti ja teist nägu ka ei tee. Praegu teen 3 minutit ja pärast oigan 😀

Kunagi hulatasin selle rõngaga pidevalt ja ikka ülihästi võttis vöökohta peenemaks. Mul õnneks on keha, mis teeb minuga selles mõttes koostööd, et pekk jaotub kehale üsna ühtlaselt ja isegi 100kg kaaludes olen liivakella tüüpi, lihtsalt kõik mõõdud olid suuremad 😀 aasta alguses olin 120-100-120 (rinna ja puusa osas 1-2cm siiasinna, ei mäleta enam nii täpselt aga vööümbermõõt oli meeter) ja praegu, olles siis veebruarist alates 14kg kergem, olen 114-90-113. Ainuke asi mis seda liivakella rikub on diastaasist tingitud punnkõhuke, mille kohapealt on ümbermõõt samuti 113cm… Aga see on õnneks lahendatav probleem, kui see suur sünnipäevade trall möödas ja raha üle hakkab jääma, siis käin ikkagi seal kõhukliinikus ka ära.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod