Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Las mina proovin siis ka

Ma ei ole üleüldiselt blogi pidanud umbes… eee… 10 aastat? Mitte dieediblogi vaid üldises mõttes. Lendasin orki ja peale seda ei taha enam üldse avalikult oma elust kirjutada.
Aga dieediblogi on turvaline. Anonüümne vast ka. Mitte et sellest midagi katastroofilist oleks, kui keegi siin kasutajanime mu isikuga kokku viib aga noh, ikkagi 🙂

Aga mis ma siis kirjutada tahtsin. Seda et kõik mu ümber kasutavad justnimelt Fitlappi. Ma ei tea vist ühtki inimest kes midagi muud kasutaks, ometi on alternatiive ka… Aga mõtlesin et vaatan siis kuu aega mis värk selle Fitlapiga on. Miks kõik just seda kasutavad. Mõned aastad tagasi üks teine sõbranna kasutas ja jäi ebameeldiv mulje nendest asjadest aga tundub et aastatega on ikka areng toimunud ja praegu peaks mainima et on tõesti mugav.

Kui sõbranna oma Fitlapi kasutamisest mulle rääkis siis mulle jäi aina kõrvu et mis vabavara ja vabavara. Aga et nüüd siis selge – need on juurikad mis on hästi lahjad, vähem kui 20kcal 100g kohta. Selge. Kui neid võib süüa ükskõik kui palju toidu kõrvale, siis juba see on päris hea asi. Minu jaoks jääb siis kasvõi juba tüütus olemata 😀 ei pea seda kaaluma.
Aga see sõna "vabavara" on ikka jube imelik kui oled kunagi töötanud arvutitehnikuna 😀

Täna on siis esimene päev kus proovin korralik olla.
Minu jaoks on kõige raskem asi just see et mulle ei meeldi tegelikult eriti hommikul süüa aga hommikusöögi edasi lükkamine või ära jätmine põhjustab hiljem söömissööste. Siiani on mul kaalu PAIGAL HOIDMINE toiminud niimoodi et ma söön päeva esimeses pooles absoluutselt kõike mida vähegi tahan (mitte muidugi ei õgi kõige kaloririkkamaid toite aga pmst ei jälgi eriti) ja õhtul siis tõmban tagasi ja peale kella 7 enam üldse ei söö. Aga nii kui ma pean hakkama kaalu alandama omal käel, jään ma jänni. Ja siis on vaja kõrvalist abi kas siis mingi eridieedi näol või toitumiskava.

Praegune hommikusöök mis ma sõin tegi küll kõhu väga täis. Galetid maapähklivõiga, peaaegu terve karp kanasülti, kaks väiksemat nektariini ja kõrvale pidin tegema porgandi-õunasalati aga sorrinen ma ei oleks seda enam suutnud süüagi.
Samas on ISU ikkagi alles et tahaks näiteks šokolaadi või singivõileiba… ma hommikuti söön tavaliselt 2 koorikleiba singiga ja kõrvale suur tass piimakohvi. Praegu tegin ka kohvi aga kasutasin ära osa "hilise õhtusöögi" kogusest milleks valisin piima 😀 ma loodan et sellest ei ole hullu kui ma niimoodi jaotan. Sest mul on lihtsam et ma ei söö õhtul mõni tund enne magamaminekut üldse, kui et ma kaanin selle pool liitrit piima omale sisse.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod