143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ettevaatust, halapostitus (ehk millist kaalunumbrit uskuda?)


Kellele ei meeldi hala, siis ärge lugege 😀 aga mul on vaja ventida kuskil. Ja kindlasti leidub ka siin minu saatusekaaslasi kes mind hästi mõistavad ja kellel ei lähe asi üldsegi libedalt 🙂

Ostsin hiljuti oma kaalule uued patareid. Lihtsalt igaks juhuks, et äkki näitab aiateibaid mul. Astun kaalule – 88,9kg. Astun veel, ikka sama ja seda ka veel järgmised mitu korda. Vahepeal isegi 89.0.
Lohistan kaalu pisut teise kohta (põrand on igal pool ühtemoodi aga noh igaks juhuks), näitab 88,8. Astun veel mõned korrad peale siis juba 88,3 ja mitmeid kordi astudes näitas sama numbrit. Ja siis sama lampi viskas jälle 88.8 peale. Ja seda kõike siis kui kaal oli ühe koha peal!!!
Vihastasin, võtsin teise kaalu mille leidsin juhuslikult kapi alt, üürileandja oli siia unustanud. Panin sinna uue patarei ja astun peale – 89,1 angry

Igakuised kommunistid saabusid mulle külla üleeile. Millal see vee kinni hoidmise periood siis lõppeb? Juua katsun ikka enamvähem samapalju iga päev, ainult paar päeva tagasi oli vähem joomise periood kuna ma lihtsalt päev otsa jooksin ringi. Kavas ka ei olnud, küll aga ei ületanud ma päevast kaloraaži. See on asi mida ma ikka püüan jälgida kui ma ei saa kavas olla. Õõõõõ ma vihkan oma keha, miks ta teeb mulle nii. Esiteks on mul vist kõige lühem tsükkel mis üldse saab olla (24p) ja kõiiiige pikem periood mil päevad kestavad (7-8p) ehk siis reaalset päevadevaba aega on paar nädalat ja paar päeva. Ja siis sellest paarist normaalsest nädalast on mitu päeva ebanormaalsed (enne päevi) kus keha leiab et hoiame seda kaalu kinni ja tekitame söögiisusid et ikka võimalikult raske oleks alla võtta. Miks naised niimoodi kannatama peavad, ah? Või miks mul ei võiks olla lihtne tsükkel nagu nii paljudel teistel, et 28 päeva ja päevad kestavad max 5 päeva.

Ma vist veel ootan paar päeva äkki keha saab lõpuks midagi aru ka. Kuidagi ei tahaks menüüd veel 10% vähendada kui kaloraaž niigi väike on fitlapis. Arvutasin ükskord huvi pärast välja.
Loodetavasti näitab siis kaal ikka tunduvalt vähem kui 88 sest selle kaalu ma saavutasin 17. jaanuari hommikuks. Täna sai sellest 5 päeva, mille sees on olnud üks planeeritud patupäev ja ma ei mäleta enam kas kõik või lihtsalt mitu päeva kus ma olen küll olnud enamvähem kavas, aga mitte piisavalt, et challenge jaoks pilti teha, kuna seal loeb 100% kavajärgne pilt.

Aga põhiline et ma ise tean et teen oma parima 🙂

Tavaolukorras ma oleks vihastanud, sattunud masendusse ja hakanud ikkagi sööma mida ma tahan, aga kuna on see väljakutse siis ma vähemalt ÜRITAN hakkama saada. Nii et mingi kasu sellest järelikult ikka on, et ma sellega ühinesin.

Sellel nädalal on veel tulemas keskmise lapse sünnipäev ja pidu on kahel päeval, üks päev perega ja teine päev sõpradega… kuna sõbrad ei saa tulla nädala sees ja ema ning vennad ei saa tulla jälle nädalavahetusel. Oeh.
Pean sööki kuidagi täpsemalt arvestama, et ei jääks nii palju üle seda kui tavaliselt jääb, et mul ei oleks kiusatust seda nii palju süüa.

Täna peab vist päev otsa lõhepastat sööma sest see on ainuke toit mille toorained mul kodus olemas on 😀 hea et ma ikka selle terve lõhe ostsin. Ja kohvikoor on odav. Seeni topin mõnuga juurde muidu tuleb liiga väike ports. Seened on ka odavad. Või kompunnin mingi supi hoopis, saab suurema portsu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Terekertu
9443 lugemist / 6 fänni
Minust

Meeldivas vanuses, 30ndate esimeses pooles kolme lapse ema. Mul on olematu tahtejõud ja mitte nii olematu kogus pekki, millel omakorda olematu soov kaduda. Aga ma ei anna alla :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju jõukohaseid ja lihtsaid toite. Ja siis ka selliseid, mida saab lihtsalt haarata ja süüa.Minusugune kokkamisvihkaja suutis ka endale leida hunniku asju millega saab kaalu alandada :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom