95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
3 päeva ja 1 kilo
16.02.2017

Tere õhtust!

Mulle hakkas see blogimise värk täitsa meeldima, seega kirjutan juba uuesti. Täna hommikul astusin kaalule ja nägin seal väga suurepärast üllatust – 3 päevaga 1 kilo kergem. Selline asi annab mulle aina indu juurde. Hetkel on vaid mu mõte, et miks ma juba varem Fitlapi kasutamisega ei alustanud! Eesmärk (-20 kilo) tundub küll väga kaugel olevat, kuid eks tuleb leppida asjaoluga, et ise ma olen selle olukorra endale tekitanud ja nüüd pean rahulikult ootama ennem kui tulemus käes. Olen iseloomult jube kärsitu inimene ja eks sellepärast ma varasemalt nö jojo-dieeditamist tegingi – tahtsin kiirelt tulemusi.

Tänane päev on möödunud peaaegu täielikult kava jälgides, sest hetkel mul veel puudub köögikaal ja toiduaineid mõõdan silma järgi (mis muidugi väga täpne pole).Hommikuks tegin omleti singiga, lõunaks kana-tatrasalatit, ja õhtuks sooja kikerherne- kanasalati avokaadoga. Hiliseks eineks valmistasin avokaado-kiivismuuti. Ma lihtsalt jumaldan avokaadot ja võiksin seda tõenäoliselt igaks eineks süüa. Ostsin ka viimane kord poes käies võrgutäie avokaadosid ja pean neile kiirelt rakendust leidma, sest muidu nad lähevad lihtsalt halvaks. Nt. smuuti retseptis oli kirjas, et kasutada tuleks 0,1 avokaadot, aga mina panin ikka mõnuga 1 terve sisse. Kompensatsiooniks jätsin siis ära kohupiimapasta, mis samuti retseptis kirjas on. Mulle kuidagi tundub, et selle 0,1 kasutamine on natuke raiskamine. Seda on nii vähe ja samas mis ma siis ülejäänud avokaadoga teen.. See ju läheb avatuna nii kiiresti pruuniks ja lögaks. Ma küll hetkel veel teen selliseid väikseid mööndusi retseptidesse, kuid järgmisel nädalal tahan kindlasti asja tõsisemalt käsile võtta ja 100% kava järgida. Pean ka endale korraliku köögikaalu ostma, sest muidu see ei õnnestu. 

Tahtsin veel lisada, et olen viimastel päevadel ohtralt Fitlapi kodulehel ja FB lehel surfanud ja mulle nii meeldib lugeda erinevate inimeste kogemusi ja vaadata pilte nende söökidest. Samuti igasugused edulood tekitavad meeletut inspiratsiooni ja annavad megalt indu juurde. Seega, vapralt edasi!Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.