143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

3 päeva ja 1 kilo


Tere õhtust!

Mulle hakkas see blogimise värk täitsa meeldima, seega kirjutan juba uuesti. Täna hommikul astusin kaalule ja nägin seal väga suurepärast üllatust – 3 päevaga 1 kilo kergem. Selline asi annab mulle aina indu juurde. Hetkel on vaid mu mõte, et miks ma juba varem Fitlapi kasutamisega ei alustanud! Eesmärk (-20 kilo) tundub küll väga kaugel olevat, kuid eks tuleb leppida asjaoluga, et ise ma olen selle olukorra endale tekitanud ja nüüd pean rahulikult ootama ennem kui tulemus käes. Olen iseloomult jube kärsitu inimene ja eks sellepärast ma varasemalt nö jojo-dieeditamist tegingi – tahtsin kiirelt tulemusi.

Tänane päev on möödunud peaaegu täielikult kava jälgides, sest hetkel mul veel puudub köögikaal ja toiduaineid mõõdan silma järgi (mis muidugi väga täpne pole).Hommikuks tegin omleti singiga, lõunaks kana-tatrasalatit, ja õhtuks sooja kikerherne- kanasalati avokaadoga. Hiliseks eineks valmistasin avokaado-kiivismuuti. Ma lihtsalt jumaldan avokaadot ja võiksin seda tõenäoliselt igaks eineks süüa. Ostsin ka viimane kord poes käies võrgutäie avokaadosid ja pean neile kiirelt rakendust leidma, sest muidu nad lähevad lihtsalt halvaks. Nt. smuuti retseptis oli kirjas, et kasutada tuleks 0,1 avokaadot, aga mina panin ikka mõnuga 1 terve sisse. Kompensatsiooniks jätsin siis ära kohupiimapasta, mis samuti retseptis kirjas on. Mulle kuidagi tundub, et selle 0,1 kasutamine on natuke raiskamine. Seda on nii vähe ja samas mis ma siis ülejäänud avokaadoga teen.. See ju läheb avatuna nii kiiresti pruuniks ja lögaks. Ma küll hetkel veel teen selliseid väikseid mööndusi retseptidesse, kuid järgmisel nädalal tahan kindlasti asja tõsisemalt käsile võtta ja 100% kava järgida. Pean ka endale korraliku köögikaalu ostma, sest muidu see ei õnnestu. 

Tahtsin veel lisada, et olen viimastel päevadel ohtralt Fitlapi kodulehel ja FB lehel surfanud ja mulle nii meeldib lugeda erinevate inimeste kogemusi ja vaadata pilte nende söökidest. Samuti igasugused edulood tekitavad meeletut inspiratsiooni ja annavad megalt indu juurde. Seega, vapralt edasi!
Teele
1194 lugemist
Minust

Olen 26 aastane naine, kes on eluaeg kimpus olnud enda kaaluga. Olen alati toitu armastanud ning enda valikute piiramine ei ole mulle kunagi meeldinud. Kahjuks on selline eluviis tekitanud mulle juurde 20 lisakilo. On aeg end käsile võtta, sest ma ei taha veeta järjekordset suve enda keha vihates ja teiste omi kadestades!Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom