137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Vabandused, vabandused


See nädal on olnud kuidagi raske. Isutab pidevalt magusa järele ja eks ma olen rohkem kui korra alla ka andnud. Muidugi, minu suuremad söögid on alati kava järgi, aga vahele eksib ikka tükike školaadi või mõni küpsis. Vabandusi on alati hea leida – see aeg kuus; kooli lähenemine ja magistritöö üle muretsemine jne. Peamine põhjus on aga kindlasti iseloomu puudumine ja kuidagi selline motivatsiooni langus. Ma ei teagi, kus see nüüd järsku tuli, kuigi ma nägin juba nii ilusaid numbreid. Ma arvan, et see nädal tuleb lihtsalt lõpuni venitada. Homme saan paintball'i mängima, siis alla surutud äng saab kõik kehast välja 😀 Uue nädala kava tegin juba valmis ja olen igati valmis jätkama. Lihtsalt vahepeal on vaja natukene halada. 

EIle ei jõudnudki postitama, sest lihtsalt nii kiireks läks. Hommikul käisin perearsti juures. Kuna doonoriks sain käia, siis arutasime, et raua puudumine ei saa põhjustada pearinglust. Samuti ta seletas ka, millised süptomeid ma peaks nägema, kui on raua puudus, aga mul õnneks ei olnud nendest küll ühtegi. Kuna mu perekonnas esineb diabeeti, siis arvas, et õige oleks teha analüüs, et selgitada välja 3 kuu keskmine veresuhkur. Samuti analüüsid D-vitamiini ja kaltsiumi kohta ning kilpnäärme talituse kohta. Teisipäeval pean helistama ja siis saan tulemused teada. Mingisugust rasket tõbe ma endal ei kahtlusta absoluutselt aga vaikselt üle viskab juba see kerge peapööritus ja jalgades nõrkus. Igaks juhuks mainin, et rasedus ei  ole see kindlasti 😀 . 

Kuigi toitumine on selline kehva võitu, siis trenni teen hea meelega. Olen sellel nädalal käinud rehvitrennis, teinud aeroobika trenni ja eile käisin siis Elvas tasuta õuetrennis. Toimus see siis lauluväljakul ja kasutati kõike seal olevat inventari – hüpped lauluväljaku treppidel; harjutused pinkidel ja lihtsalt lauluväljaku esine plats. Väga mõnus oli see, et korraldajate poolt oli trennis osalejatele blokk vett ja blokk spordijooki. Mina jäin ainult selle esimese juurde. Treener kunagi ütles ka, et keskmisel tervisesportlasel tegelikult puudub vajadus endale juurde juua neid jooke ning tihtipeale on neil ka suhkrut palju sees. Pärast teisipäevast rehvitrenni olid mul ikka lihased üsna valusad, siis eile peale tehtud trenn on täna seisu palju kõbusamaks muutnud.

Homme plaanin siis joosta ennas tühjaks paintball'i väljakul. Kasutada on meil uskumatud 500 kuuli. Arvan, et see saab olema lahe ja ka vaeva nõudev, sest plaanitakse mängida 12.00-17.00 ja sinna vahepeale kerge toidupaus. Plaanitakse mängida erinevaid versioone – tiimidega nii öelda deatmatch (võidab see tiim, kellel lõpuks rohkem mängijaid alles on); deathmatch, aga igaüks on enda eest väljas; lipu püüdmist; sünnipäevalapsed vs ülejäänud külalised ja kindluse kaitse. 

Tunnistan ka kohe ausalt üles, et täna õhtul sööme noormehega wrappi, aga siis ka korraks lõppeb kava jälgimine. Laupäeval naudime lihtsalt koos rahulikku hommikust, lõunal ja õhtul sööme seda, mida sünnipäeva lapsed pakuvad ja pühapäeval taastume toidu pohmellist. Alkoholiga ma ei kavatse liialdada, vast ainult ühe tervitusklaasi. Aga uuest nädalast siis uue hooga ja vast on motivatsioon ka siis jälle minu juures tagasi. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
111882 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom