Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Vabandused, vabandused

See nädal on olnud kuidagi raske. Isutab pidevalt magusa järele ja eks ma olen rohkem kui korra alla ka andnud. Muidugi, minu suuremad söögid on alati kava järgi, aga vahele eksib ikka tükike školaadi või mõni küpsis. Vabandusi on alati hea leida – see aeg kuus; kooli lähenemine ja magistritöö üle muretsemine jne. Peamine põhjus on aga kindlasti iseloomu puudumine ja kuidagi selline motivatsiooni langus. Ma ei teagi, kus see nüüd järsku tuli, kuigi ma nägin juba nii ilusaid numbreid. Ma arvan, et see nädal tuleb lihtsalt lõpuni venitada. Homme saan paintball'i mängima, siis alla surutud äng saab kõik kehast välja 😀 Uue nädala kava tegin juba valmis ja olen igati valmis jätkama. Lihtsalt vahepeal on vaja natukene halada. 

EIle ei jõudnudki postitama, sest lihtsalt nii kiireks läks. Hommikul käisin perearsti juures. Kuna doonoriks sain käia, siis arutasime, et raua puudumine ei saa põhjustada pearinglust. Samuti ta seletas ka, millised süptomeid ma peaks nägema, kui on raua puudus, aga mul õnneks ei olnud nendest küll ühtegi. Kuna mu perekonnas esineb diabeeti, siis arvas, et õige oleks teha analüüs, et selgitada välja 3 kuu keskmine veresuhkur. Samuti analüüsid D-vitamiini ja kaltsiumi kohta ning kilpnäärme talituse kohta. Teisipäeval pean helistama ja siis saan tulemused teada. Mingisugust rasket tõbe ma endal ei kahtlusta absoluutselt aga vaikselt üle viskab juba see kerge peapööritus ja jalgades nõrkus. Igaks juhuks mainin, et rasedus ei  ole see kindlasti 😀 . 

Kuigi toitumine on selline kehva võitu, siis trenni teen hea meelega. Olen sellel nädalal käinud rehvitrennis, teinud aeroobika trenni ja eile käisin siis Elvas tasuta õuetrennis. Toimus see siis lauluväljakul ja kasutati kõike seal olevat inventari – hüpped lauluväljaku treppidel; harjutused pinkidel ja lihtsalt lauluväljaku esine plats. Väga mõnus oli see, et korraldajate poolt oli trennis osalejatele blokk vett ja blokk spordijooki. Mina jäin ainult selle esimese juurde. Treener kunagi ütles ka, et keskmisel tervisesportlasel tegelikult puudub vajadus endale juurde juua neid jooke ning tihtipeale on neil ka suhkrut palju sees. Pärast teisipäevast rehvitrenni olid mul ikka lihased üsna valusad, siis eile peale tehtud trenn on täna seisu palju kõbusamaks muutnud.

Homme plaanin siis joosta ennas tühjaks paintball'i väljakul. Kasutada on meil uskumatud 500 kuuli. Arvan, et see saab olema lahe ja ka vaeva nõudev, sest plaanitakse mängida 12.00-17.00 ja sinna vahepeale kerge toidupaus. Plaanitakse mängida erinevaid versioone – tiimidega nii öelda deatmatch (võidab see tiim, kellel lõpuks rohkem mängijaid alles on); deathmatch, aga igaüks on enda eest väljas; lipu püüdmist; sünnipäevalapsed vs ülejäänud külalised ja kindluse kaitse. 

Tunnistan ka kohe ausalt üles, et täna õhtul sööme noormehega wrappi, aga siis ka korraks lõppeb kava jälgimine. Laupäeval naudime lihtsalt koos rahulikku hommikust, lõunal ja õhtul sööme seda, mida sünnipäeva lapsed pakuvad ja pühapäeval taastume toidu pohmellist. Alkoholiga ma ei kavatse liialdada, vast ainult ühe tervitusklaasi. Aga uuest nädalast siis uue hooga ja vast on motivatsioon ka siis jälle minu juures tagasi. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse