137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Uus nädal uus hoog


Olen vaikselt oma haigestumisest hakanud võitu saama. Jäänud on veel suhteliselt tugev nohu ja väike köha. Siinkohal peabki kõiki hoiatama, et sügisesed ilusad ilmad võivad väga petlikud olla 😀 Igatahes haigusest võitu olen saamas. Täna toimetasin ka juba natukene aias – tegin peenrad puhtaks ja natukene kobestasin mulle ka läbi. Kui siin on veel aiandushuvilisi, siis tahaksin teada, et kas maa tuleks täitsa enne talve korra läbi ka kaevata?

Homme vist plaanin juba proovida natukene trenni teha, sest olemine on juba väga hea. Seda, kas ma lähen päris korvpalli mängima või teen mingisuguse väikese kava kodus, otsustan pärast tööpäeva. Aias toimetamisel küll nõrkust või midagi sellist peale ei tulnud. Osalt tahan minna ka trenni juba sellepärast, et kolmapäeval on mul üks suur suur asi ees ja mida paremas vormis ma selleks ajaks olen, seda parem 😀 

Nimelt, ma võitsingi Iluguru suure muutuja auhinna. Mis siis auhinnaks on? Täiestu uus soeng (juuksevärv, lõikus) ja sellega koos kinkekott Wella Proessionals juuksetooteid; meik jumestajalt Katrin Sangla ja sellega koos kotike Max Factor EE tooteid. Nüüd aga kõige magusama asja juured – Diana Arno moebrändi kleit! Sellest kõigest tehakse fotod ja need ilmuvad Ilugur sügisnumbris. Suuresti saavutasin selle auhinna tänu Fitlapile ja sellele, et see toimib. Võitmiseks pidi kommentaaridesse kirjutama, miks just mina vääriksin võitu. Kirjutasingi, et olen saavutanud -30 kg ja see mulle võidu tõigi. Kuna olen kasutanud oma kaalulangetus veel ühel konkursis (blogikonkursi ajal avaldasin enne ja pärast pildid), siis rohkem ma sellel ei kavatse liugu lasta ja seda välja tuua 😀 . Viimasel ajal mul üldse kuidagi on see võitmise õnn pöördunud – võitsin ühes Instagrami loosimises raamatu "Tulbipalavik". Paistab, et see, kui inimesed ütlevad, et nad mind ei tunne enam ära, hakkab õnne tooma 😀

See võit inspireerib mind ka ise järjest parem olema. Nagu enne mainisin, siis kavatsen teha jälle ühe selle 100% nädala. Esimesed 3-4 päeva plaanin süüa hommikuks omlett seemneleivga või puder; lõunaks Mehhikopäraseid suupisteid quesadillad; õhtuks fish ja chips, kus kala asendan kanaga ja hilisõhtuks vana hea juust ja viinamari. 

Praegu ei tea kaalust jällegi midagi, sest olen alates neljapäevast olnud kaalust eemal, aga teisipäeval vast saan vaadata, mis muutused siin väikese puhkusega on olnud. Ma ei hakka ette kandma, mida ma olen söönud, aga midagi väga patust siin kindlasti ei ole! Ega muud midagi, kui paneme edasi

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Teekond
112140 lugemist / 46 fänni
Minust

Olen 23 aastane tudeng, kes on esialgu omal käel ja siis Fitlapi abiga kaotanud juba 30 kg. Suured isud ründavad ka mind, aga tänaseks olen saanud need enam vähem kontrolli alla ja tunnen igati rõõmu Fitlapi kava järgi söömisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle seetõttu, et siin on meeletus koguses retsepte ning midagi ei ole kivisse raiutud. Kui ei sobi mingisugune toiduaine või retsept saab täiesti vabalt ja igasuguse pingeta valida uue. Samuti on toidud tohutult maitsvad ning vähemalt hetkel minu jaoks ka parajalt suured. Tühja kõhtu ei pea kartma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom